Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
felder*eagles 

Wysłany: 2007-03-23, 18:55   Jak zwiększyć sprzedaż sklepu internetowego GPS24

Mam pomysł jak w temacie.
Na przykład przy produkcie '' mapa Autopilot '' w opisie towaru na stronie internetowej sklepu GPS24 napisałbym taki mniej więcej tekst :

Uwaga Kliencie. Do użytkowania Autopilota w urządzeniach typu PDA lub PNA, konieczne jest zakupienie karty pamięci SD o o pojemności minimim XXX MB ( nie znajduje się w zestawie Autopilot). Proszę wybierz spośród podanych poniżej kart.

Poniżej wstawiłbym linki i opisy kart pamięci.

Ja, gdybym natknął się na taki akapit, dokonałbym w GPS24 zakupu takiej karty, aby mieć w jednej dostawie komplet do uruchomienia mapy.
A tak, o konieczności zakupu karty SD dowiedziałem się po rozpakowaniu paczki i przeczytaniu instrukcji. Udałem się więc do sklepu nie dla idiotów i tam zostawiłem 70 PLN, które w innym przypadku trafiłyby na konto GPS24.

Pozdrowienia

grzegoooorz 

Wysłany: 2007-04-07, 13:47   

Sprawa jest już realizowana już wkrótce pojawią się takie zestawy

kuba1961 
kuba1961

Wysłany: 2007-04-23, 18:42   

Nawigacje oparta na PDA mam juz od 3 lat. Ten sposob na sprzet nawigacyjny juz powoli "konczy sie". Przyszlosc to urzadzenia wyspecjalizowane "all-in-one". Nowy sprzet kupowac beda rowniez nie obeznani z tego typu sprzetem. Nie znalazlem dokladnych opisow z ocena i testami poszczegolnych systemow. Dotrzyjcie do ludzi dla ktorych PDA+BT to "za trudne". Zaoferujcie im solidna i prosta nawigacje. Napiszcie pare artykulow o systemach TomTom, Garmin, Blaupunk, roznicach wadach i zaletach. Niech nie przeraza ich "parowanie" instalacja, dogrywanie itd. Znam kilka osob dla ktorych Acer N35 + Automapa to zbyt trudne, ale TomTom juz nie. Reasumujac. Wiecej opisow systemow zintegrowanych. Nawigacja trafia pod strzechy do ludzi niekoniecznie zaznajomionych z technika. Teraz trzeba dotrzec do nich.

Odpowiedz do tematu