Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Przesunięty przez: prezez
2007-06-05, 22:31
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
szmiciu84 

Wysłany: 2008-05-11, 22:11   

Porter napisał/a:
szmiciu84 - ja mam u70t i ustawione na com5 oraz 9600, wszystko śmiga.

Mam również pytanie:Czy możliwa jest u mnie wymiana pamięci na większą bo nie mogę odszukać wątku.A jeżeli jest możliwość to jak to uczynić -0 też był kiedyś wątek opisowy.

No u mnie chodzi na Com 1 i 7. Predkosc to w zasadzie nie ma znaczenia. Przy namjmniejszej zawsze powinno chodzic. A u mnie szuka, szuka i szuka tego sygnału...

lareneg27

Wysłany: 2008-05-25, 09:24   

Witam.
Znajomy dał mi uszkodzoną nawigację do naprawy. Ponoć usunął jakiś plik w urządzeniu. Po włączeniu mam ekran kalibracji. Ale nic się nie dzieje po kilkunastokrotnym klikaniu w krzyżyk.
Active sync nie wykrywa urządzenia poprzez USB. Da się to jakoś naprawić??
Z góry dziękuje za pomoc.

kises 

Wysłany: 2008-05-31, 16:53   mapa w sony

wgrałem mape europy sony na kartę memory
jak włączam nawigacje i przełanczam na ta mape to mi sie nawigacja
zawiesza .Co muszę zrobić żeby działało poprawnie
czytałem gdzieś po angielsku ze muszę zrobić aktualizacje map jak ją zrobić
proszę o pomoc

joseph

Wysłany: 2008-05-31, 19:32   

albo źle to zrobiłeś albo mapa jest nie od nawigona, przedewszystkim wgraj odpowiedni plik bin oraz zrób rename mapy

crs7 

Wysłany: 2008-05-31, 23:12   

lareneg27 napisał/a:
Witam.
Znajomy dał mi uszkodzoną nawigację do naprawy. Ponoć usunął jakiś plik w urządzeniu. Po włączeniu mam ekran kalibracji. Ale nic się nie dzieje po kilkunastokrotnym klikaniu w krzyżyk.

Najprawdopodobniej nie masz na karcie pliku "SONY"
miałem to samo, jak wgrasz go na kartę to powinno śmigać.

[ Dodano: 2008-06-01, 00:14 ]
oczywiście musisz wyciągnąć kartę i z korzystać z czytnika, inaczej nie da rady

lareneg27

Wysłany: 2008-06-02, 16:02   

crs7 napisał/a:
lareneg27 napisał/a:
Witam.

A możesz jakiegoś linka do tego pliku podesłać??
Albo mailem lareneg27@gmail.com

Mogli ci japońce jeszcze gorzej tą karte ukryć.
Ostatnio zmieniony przez lareneg27 2008-06-02, 16:08, w całości zmieniany 1 raz  

crs7 

Wysłany: 2008-06-02, 16:06   

w necie tego nie znalazłem a nie wiem czy jest sens mailem bo to ze 300 MB waży

lareneg27

Wysłany: 2008-06-02, 16:42   

lareneg27 napisał/a:
crs7 napisał/a:
lareneg27 napisał/a:
Witam.

A możesz jakiegoś linka do tego pliku podesłać??
Albo mailem lareneg27@gmail.com

Mogli ci japońce jeszcze gorzej tą karte ukryć.

Komp mi karty nie widzi poprzez czytnik.

crs7 

Wysłany: 2008-06-02, 20:52   

czytnik musi obsługiwać karty MINI SD

[ Dodano: 2008-06-02, 22:02 ]
nie wszystkie mają gniazdo na mini SD, spróbuj na innym ewentualnie przejściówka na SD. Na karcie są dwie partycje ale komp będzie widział tyko jedną i ta cię interesuje.

elmisior

Wysłany: 2008-06-05, 07:42   mapa u51

Mam nastepujący problem z NV-U51 usunolem plik z rozszerzeniem .map najprawdopodobniej nazywal sie centraleurope_sony6.map czy jakos tak niestety z przyczyn oczywistych teraz nie zalancza sie mapa. Czy ktos moglby mi udostepnic ten plik. Będe bardzo wdzięczny.

naviman 

Wysłany: 2008-06-05, 21:42   

Witam wszystkich. Mam problem z odblokowaniem NV-U71T. Jeżeli już ktoś to robił to proszę o pomoc. Mam Vistę i nie mogę się połączyć z urządzeniem (Windows Mobile zamiast VSync).

hanibal50

Wysłany: 2008-07-31, 13:34   

Witam zastosowałem sie do skazówek "bloksi" który napisał jak odblokować Soniaka pierwsze 6 skazówek bez problemu ale jeśli chciałem otworzyć ten pasek który istniał po restarcie to tak szybko przeskakiwało do następnego ekranu i już paska nie było mi tylko udało sie go na 1s zobaczyć ze jest start itd ale nie zdążę rozwinąć paska start bo pasek znika i pojawia sie ekran gdzie pisze reinstallation ale paska nie ma ani nic innego sie nie uruchamia PROSZĘ o pomoc Bo mam przechlapane bo to nie moja nawigacja POZDRAWiam

[ Dodano: 2008-08-04, 17:02 ]
Witam zastosowałem sie do skazówek "bloksi" który napisał jak odblokować Soniaka pierwsze 6 skazówek bez problemu ale jeśli chciałem otworzyć ten pasek który istniał po restarcie to tak szybko przeskakiwało do następnego ekranu i już paska nie było mi tylko udało sie go na 1s zobaczyć ze jest start itd ale nie zdążę rozwinąć paska start bo pasek znika i pojawia sie ekran gdzie pisze reinstallation ale paska nie ma ani nic innego sie nie uruchamia PROSZĘ o pomoc Bo mam przechlapane bo to nie moja nawigacja POZDRAWiam :cry: :cry: :cry:

pinczi

Wysłany: 2010-04-12, 09:39   Rejestracja legalnej Automapy

Witam, Panie i Panowie nie chcąc zakładać nowego topika a szukając nie znalazłam odpowiedzi więc spytam tutaj. Posiadam Sonego model 92TC odblokowana i kupiłem w tamtym tygodniu legalną automapę. Zainstalowałem ją na kartę pamięci przy instalacji wybierając instalacja na karte pamięci i potem wskazałem instalacja dla systemu CE4.2. Więc sama instalacja na kartę przebiegła ok. na końcu gdy jest informacja o rejestracji czyli mam włożyć kartę do nawigacji i uruchomić program automapa. Wkładam kartę uruchamia się Automapa i wisi na ekranie początkowym stoi tak cały czas nawet godzinę i nic się nie dzieje. powinna wyskoczyć informacja o uruchomieniu i ze kopia mapy .... coś tam. Robiłem to na CE5 chyba 2 razy i nie było problemu, natomiast na Sonym na CE4,2 jest problem nie potrafi zarejestrować mapy, czy przypisać licencji do karty. Sprawdzałem to kilka razy i zarówno odblokowanie pod windowsem jak i panelem ściągniętym z forów zachowuje się tak samo. Jak może ktoś z Was ma już w tym większe doświadczenie lub widział gdzieś rozwiązanie na internecie to poproszę o naprowadzenie mnie na temat. Znalazłem jakieś stare tematy z 2007 roku ale linki do np. bibliotek dll które trzeba dograć są już nie aktualne i nic nie mogłem ściągnąć by sprawdzić a także nie ma pewności czy to zadziała.

bydziamen 

Wysłany: 2010-04-12, 18:25   

Jesli wszystko jest legalne to dzwon do automapy......
www.automapa.pl
jak masz legala to Ci pomogą....

pinczi

Wysłany: 2010-04-12, 20:15   

Automapa to ma wszystkich daleko w d... napisałem do nich i odpisali mi jeszcze w tamtym tygodniu. Nie mogą być odpowiedzialni za każdy typ nawigacji i nie wiedzą co może na takiej nawigacji brakować. i ja im się nie dziwie bo nawigacji typów jest kilka tysięcy i trudno od kogoś wymagać by wiedziała do każdego modelu co go boli. Jak wiedzieliby to pewno by mi pomogli, a jak widziałbym ja jak to zrobić to nie pisałbym na forum.

Odpowiedz do tematu