Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
psonda

Wysłany: 2008-09-14, 15:13   jak można uszkodzić gps

Co widze że nie wiecie jak to można zrobić ?! no to najlepiej zablokować taki temat. a może przeszkadza wam to ze jestem "po drugiej stronie barykady" ? bo wszyscy ktorzy tutaj piszą to chcą się dowiedzieć jak mozna śledzić pojazd a ja akurat chce odwrotnie. a ty drogi rav skąd wiesz kim jestem i czym sie zajmuje ?-skoro radzisz mi zebym robil to za co mi placą . otóz nie płacą mi za jeżdzenie autem tylko za sprzedaż a nie koniecznie muszę jechać zeby sprzedać -mogę też to robić np przez telefon.
tak więc może jest tutaj ktoś inny kto wie jak uszkodzić gps ???

bydziamen 

Wysłany: 2008-09-14, 16:55   

wyrwać zdeptać, połamać......

psonda

Wysłany: 2008-09-16, 22:37   

No cóż, liczyłem na bardziej inteligientne odpowiedzi. Czekam dalej,może znajdzie się jakiś fachowiec na tym forum :roll:

marek216 
serwis gps

Wysłany: 2008-09-17, 05:05   

Proponuję przejście na prywatny samochód bez rozliczania paliwa. Możesz jeździć gdzie chcesz i ile chcesz oraz kiedy chcesz. Tak długo jak jeździsz cudzym samochodem na cudzym paliwie musisz się zgadzać na monitoring.

Demotywatory dla elektroników
www.relaks.soft-serwis.eu

nocny_Marek

Wysłany: 2008-09-17, 11:13   

psonda napisał/a:
No cóż, liczyłem na bardziej inteligientne odpowiedzi...

Wbij sobie do główki Inteligiencie
że to co chcesz zrobić, to jest przegiencie.

ps.
błędy ortograficzne zamierzone, celowo pisałem w znajomym dla inteligienta języku :mrgreen:

psonda

Wysłany: 2008-09-18, 15:00   

Drogi Marku 216 , widzisz chodzi mi akurat o to , że ja nie chcę jeździć. Jestem "pracownikiem" na tzw. samo zatrudnieniu i to ja sam leje paliwo do "mojego" samochodu-tym samym to ja ponoszę koszty jego użytkowania , a mam możliwość od czasu do czasu zabrać się w trasę z innym kolegą - jednak firma mi na to nie pozwala. Tak, więc jak widzicie nie chcę psuć gps po to żeby kraść tylko żeby oszczędzać. Rozumiem Wasze wzburzenie faktem ,że chcę popsuć nadajnik gps,bo jak się domyślam wszyscy, którzy mi odpowiadali na mój post,są zapewne pracodawcami i takich jak ja najchętniej widzieliby chyba na szubienicy. Prawda ?
Drogi Nocny Marku ortografia chyba teraz już się zgadza. Co do ineligętnych odpowiedzi to chodziło mi o bydziamen-a. Bo po to żeby wyrwać,zdeptać itp. to nie musiałbym pisać na tym forum. Inaczej ,nie takiej podpowiedzi oczekiwałem. :cry:
Pozdrawiam.

[ Dodano: 2008-10-09, 23:02 ]
co cieniasy :razz: milczenie jest złotem czy jak :cool: .
Może znacie adres innego forum o gps ,gdzie znajdę fachowców potrafiących odpowiedzieć na moje pytanie

[ Dodano: 2008-10-09, 23:06 ]
co cieniasy :razz: milczenie jest złotem czy jak :cool: .
Może znacie adres innego forum o gps ,gdzie znajdę fachowców potrafiących odpowiedzieć na moje pytanie

[ Dodano: 2008-10-16, 18:23 ]
fachowcy od siedmiu boleści.ten kraj spada na psy.kaczyński chyba jednak miał rację mówiąc że w internecie siedzą sami pedofile i alkoholicy :mrgreen:

bob35

Wysłany: 2009-02-07, 16:57   

na alegro są gotowe zakłucacze do nawigacji wystarczy wsadzić w gniazdo zapalniczki i po kłopocie

ochkarol 

Wysłany: 2009-02-09, 00:08   

psonda napisał/a:
Drogi Marku 216 , widzisz chodzi mi akurat o to , że ja nie chcę jeździć. Jestem "pracownikiem" na tzw. samo zatrudnieniu i to ja sam leje paliwo do "mojego" samochodu-tym samym to ja ponoszę koszty jego użytkowania , a mam możliwość od czasu do czasu zabrać się w trasę z innym kolegą - jednak firma mi na to nie pozwala.

Skoro fima płaci to chyba ma prawo wymagać.
Czy się mylę?

Karol

marek216 
serwis gps

Wysłany: 2009-02-09, 07:49   

:arrow: bob35
To co proponujesz jest tak skuteczne jak wzmacniacze anten do telefonów GSM tak szumnie reklamowane w TV i na allegro.

Cały temat to jakaś bzdura. Jest na samozatrudnieniu, sam leje do baku i niby to pracodawcę obchodzi ? Się pytam co pracodawcę obchodzi ile ty wlewasz, chyba że rozliczasz się z przebytych km to i tak w sumie pracodawca płaci, np. na podstawie raportów.

ochkarol 

Wysłany: 2009-02-09, 10:48   

marek216 napisał/a:
:arrow: bob35
Cały temat to jakaś bzdura. Jest na samozatrudnieniu, sam leje do baku i niby to pracodawcę obchodzi ? Się pytam co pracodawcę obchodzi ile ty wlewasz, chyba że rozliczasz się z przebytych km to i tak w sumie pracodawca płaci, np. na podstawie raportów.

A co to za różnica, czy pracodawca daje Ci służbowy samochód czy jeździsz swoim?
Tak, czy inaczej to on płaci za to - więc chyba ma prawo wymagać?
Postaw się w jego roli i wyobraź sobie, że Twojemu usługodawcy nie odpowiada to i tamto.
Mnie by szlag trafił i zmieniłbym usługodawcę.

Karol

marek216 
serwis gps

Wysłany: 2009-02-09, 11:09   

Karol nie zauważyłeś że ja stoję po stronie pracodawcy ? :)
Od początku uważa że temat "śmierdzi"

ochkarol 

Wysłany: 2009-02-09, 11:17   

marek216 napisał/a:
Karol nie zauważyłeś że ja stoję po stronie pracodawcy ? :)
Od początku uważa że temat "śmierdzi"

Upss :oops:
Nie doczytałem kilku ostatnich wyrazów z Twojej wypowiedzi a zmieniają one całkowicie sens Twojej wypowiedzi.
Czyli się zgadzamy - czyli jest ok. :wink:
Jeszcze raz sorki :???:

Karol

dukosz
vida tranquila, carretera bonita

Wysłany: 2009-02-09, 16:45   

cały ten temat to chyba jest jakaś prowokacja ze strony psonda,
skoro jak napisał marek216,
Cytat:
...Się pytam co pracodawcę obchodzi ile ty wlewasz...
liczy sie tylko wartość sprzedaży, wykazana w raportach, nie mniej ma chyba możliwość zabrania GPSa ze sobą jadąc z kolegą tak jak napisał...
chyba, że zgodził się okleić samochód reklamą i podpisał ze robi miesięcznie ileś tam kilometrów w promieniu ustalonym na umowie. (temat napisany zresztą zbyt ogólnikowo).
wtedy nie ma zmiłuj. podpisał, musi...

zresztą temat i tak nie aktualny bo od września gość się nie odezwał.
Hiszpania jest piękna, szkoda że tak daleko

gps_sys
naprawa,mapy,sprzęt

Wysłany: 2009-06-12, 22:42   

kolego PSONDA napisz jakiego rodzaju montowany masz monitoring i gdzie znajduje sie on w aucie.
jaki rodzaj i rok auta.
przede wszystkim to monitoring musi miec doprowadzone zasilanie... od tego bym zaczal

presos

Wysłany: 2010-08-20, 14:57   

To jeszcze zależy pewnie od tego jaka to usługa, tą z która ja miałem do czynienia, cechowało to, że jak sygnał był zagłuszany, albo odłączało się zasilanie, od razu był informowany oddział interwencyjny, policja, odpowiednia osoba w firmie...

Odpowiedz do tematu