Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Arizo 

Wysłany: 2008-08-19, 11:42   

Gremlin, może masz mało miejsca , zaznacz miejsce instalacji na SD..... aha sprawdz jeszcze jak Acerek widzi twoją karte to znaczy jaką ma pojemność, czytałem gdzieś tu na forum że zamiast 2GB widzi ok 250MB czy jakoś tak.

Wracając do tematu windows ce "poziomo"

Miałem podobnie hiszpan i auto mapa5 na SD i jeżeli w pionie to nie widać funkcji menu AM oraz nie chciał się uruchomić GPS.wystarczyło wyjąć karte SD odłączyć baterie poczekałem 5min i złożyłem do kupy. Pomogło. Jet też gdzieś programik do odwracania ekranu. Używałem Hiszpan z http://forum.gps24.pl/viewtopic.php?t=4444

niedziu

Wysłany: 2008-10-16, 18:03   

KwisatzHaderach, ściągłem tą hiszpańska paczkę na karcie utworzyłem .../MENU/GPS i tam przegrałem pliczki które były własnie w tej paczce w katalogu o tej samej ścieżce.... później po uruchomieniu gps.exe wyskakuje mi taki błąd" 'Destinator' image file not foud!.
Dodam że mapa mi się uruchamia ale wyskakuje błąd o porcie i transmisji. O co chodzi z tym błędem ?

sylwek123456
Acer e310

Wysłany: 2008-10-30, 20:57   

a no ewlasnie u mnie jest to samo jak ktos wie gg 4940525

magelan

Wysłany: 2008-10-31, 16:04   

Witam wszystkich, wersje automapy 412 ,i 5 na kartę obie chodzą ale. Ale właśnie problem pasek dolny windows zasłania przyciski co robić ?

niedziu

Wysłany: 2008-10-31, 17:16   

magelan, we właściwościach paska zaznaczasz ukryj pasek i po problemie.....

magelan

Wysłany: 2008-11-01, 16:42   

Ale jak to zrobić na zwykłym kompie pojawia się menu paska a w acerku z windą ce lipa, ręce opadają. niedziu poprowadz za ręke jak masz sposób.
MENU---> SETTINGS------>TASKBAR and START MENU w settings nie mam TASKBAR and START MENU
ale po odpaleniu SHORTCUT TO MULTIMEDIA (od Hiszpanów) MP3 i po wyłączeniu pasek czarodziejsko sam znika Automapa działa że ho ho
włanczam (hiszpańskie) gpsmeni// estado/encendido gps i gps odblokowany
dzięki niedziu za pomoc
Ostatnio zmieniony przez magelan 2008-11-02, 22:34, w całości zmieniany 2 razy  

niedziu

Wysłany: 2008-11-02, 17:22   

magelan, Prosta sprawa :

MENU---> SETTINGS------>TASKBAR and START MENU i zaznaczamy opcję Auto hide

i po sprawie....

U mnie już wszystko działa, mapka smiga, obraz w poziomie (mapa też), problem pozostał jedynie z paskiem Menu,

Ok już po problemie.... rozwiązanie banalne:
W ustawieniach wszystko odznaczone....czyli
"Always on top"
"Auto Hide"
"Show Clock"
A do obrotu jak i WinCE i całego GPS'a uzyłem "ScreenRotation"

Tomland 
Tomland

Wysłany: 2008-11-06, 00:12   

Arizo napisał/a:
.....Wracając do tematu windows ce "poziomo"....Jet też gdzieś programik do odwracania ekranu.......

proszę
Kod:
http://rapidshare.com/files/161026997/ScreenRotate.rar
pzdr tomland

tutas

Wysłany: 2008-11-16, 00:29   

Troszkę odświeżę temat.
Otóż mam acera a300, zainstalowałem auto mapę oraz programy z linków (gpson uruchomiony), ustawienia w automapie zmienione, pomimo tego acer nadal nie łapie zasięgu gps.
Można coś jeszcze zrobić w tym kierunku ?

niedziu

Wysłany: 2008-11-17, 12:32   

tutas, port i transmisję przestawiłeś?
aby mapa zadziałała musi być sygnał z kilku satelit, chyba 4-5 ale różnie to bywa.....

pschemo

Wysłany: 2008-11-26, 18:56   

KwisatzHaderach napisał/a:
sbozecki,
Ściągasz MENU_SD_ACER_E3XX_invitadoalcal_v06.1.rar z netu
Po rozpakowaniu masz katalog MENU_SD_ACER_E3XX_invitadoalcal_v06.1
Potem zakładasz na karcie SD katalog MENU, wchodzisz do tego katalogu i zakładasz GPS
Z PC kopiujesz całą zawartość "MENU_SD_ACER_E3XX_invitadoalcal_v06.1\MENU\GPS"
do katalogu GPS na karcie. Uruchamiasz gpson.exe i juz działa.
Chyba prościej się nie da tego wytłumaczyć.

witam. od razu mowie, ze jestem zielony jak cholera.

odblokowałem acera, wgralem na karte zawartosc tego katalogu, teraz techniczne pytanie - gdzie mam uruchomic gpson.exe? bo nie dziala (przynajmniej zadnych oznak zycia nie daje) ani przez activesynca ani recznie. prosze o pomoc :)

[ Dodano: 2008-11-27, 15:37 ]
niedziu napisał/a:
KwisatzHaderach, ściągłem tą hiszpańska paczkę na karcie utworzyłem .../MENU/GPS i tam przegrałem pliczki które były własnie w tej paczce w katalogu o tej samej ścieżce.... później po uruchomieniu gps.exe wyskakuje mi taki błąd" 'Destinator' image file not foud!.
Dodam że mapa mi się uruchamia ale wyskakuje błąd o porcie i transmisji. O co chodzi z tym błędem ?

pschemo napisał/a:
KwisatzHaderach napisał/a:
sbozecki,
Ściągasz MENU_SD_ACER_E3XX_invitadoalcal_v06.1.rar z netu
Po rozpakowaniu masz katalog MENU_SD_ACER_E3XX_invitadoalcal_v06.1
Potem zakładasz na karcie SD katalog MENU, wchodzisz do tego katalogu i zakładasz GPS
Z PC kopiujesz całą zawartość "MENU_SD_ACER_E3XX_invitadoalcal_v06.1\MENU\GPS"
do katalogu GPS na karcie. Uruchamiasz gpson.exe i juz działa.
Chyba prościej się nie da tego wytłumaczyć.

witam. od razu mowie, ze jestem zielony jak cholera.

odblokowałem acera, wgralem na karte zawartosc tego katalogu, teraz techniczne pytanie - gdzie mam uruchomic gpson.exe? bo nie dziala (przynajmniej zadnych oznak zycia nie daje) ani przez activesynca ani recznie. prosze o pomoc :)

hehe, faktycznie jestem glabem, mialem to samo, co niedziu...utworzylem katalog menu/gps nie na karcie tylko w pamieci urzadzenia :D teraz wszytsko gra :D

astard 

Wysłany: 2008-12-16, 21:16   

witam zrobiłem wszystko jak tu napisano, ale jak uruchamiam program gpson.exe to palmptop (acer e310) mi zawisa i tyle :(
czy ktos moze mi powiedziec czym to jest spowodowane?

bardzo prosze o pomoc

Gambit 
Acer E310 User

Wysłany: 2009-03-25, 08:59   

jezeli masz wgrana hiszpanska paczke to nie musisz nic wiecej odpalac. paczka robi wszystko sama.

BOSSMANJAN 

Wysłany: 2009-04-07, 20:37   

Pozdrawiam ..
Mój ACER e310 stracił GPSa ..Kiedyś po odblokowaniu jakoś pomykał
a teraz są mapy ale nic się nie dzieje .. Czy coś spaprałem przypadkiem ??
Proszę o pomoc ..
Dzięki .. janek bmj

Brolly 

Wysłany: 2011-06-17, 18:11   

a wie ktoś jak skopiować plik settings na acera. NA kompie z win7 nie mogę tego zrobić bo pokazuje się komunikat z błędem i brakiem uprawnień. Tutaj używa się zamiast activesync jakiś inny program...

Odpowiedz do tematu