Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
wiking

Wysłany: 2007-01-17, 12:14   mapa tele-atlas v 1.0

zakupiłem clariona 560 i w zestawie jest mapa tele atlasu mobile map for map 560,czy ktoś się orientuje o dokładności tej mapy?poszukuje gdzieś reklamowanej MapyMap dla clariona.czy gdzieś ją mogę dostać?

grzegoooorz 

Wysłany: 2007-01-17, 17:40   

Z tego co się orientuje to Polska jest chyba na poziomie 34% pokrycia ludności (nie mylić z pokryciem kraju).

wiking

Wysłany: 2007-01-18, 09:53   

a dokładnośc mapy europy w tej wersji bo ma 20 krajów 2GB na dysku twardym i nie orientuje sie jakie pokrycie może mieć na terenie europy.i czy warto to wymienić na MapeMap Clarion

grzegoooorz 

Wysłany: 2007-01-23, 16:05   

MapaMap z tego co kojarze to szczegółowa Polska także warto

haneczka152

Wysłany: 2007-04-17, 23:34   

Czesc ! Posiadam od niedawna clarion 560 i dodatkowo dolaczono do zestawu mapemap 1.0 wlasnie do tego sprzetu oraz do wersji 360. Mapa sprawuje sie na prawde super, jest bardzo dokladna, i prosto skonstruowana, a poza tym o wiele dokladniejsza nic orginalnie wgrana mapa. Jestem z niej bardzo zadowolona i wszystkim goraco polecam! Jakims trafem stalo sie tak, ze do mojego zestawu GPS w sklepie dolaczyli mi zamiast jednej plyty z wersja MAPY MAP 1.0 dwie sztuki tej samej plyty. JEDNA SZTUKE NIE OTWIERANA (ORYGINALNIE ZAPAKOWANA) MAPYMAP 1.0 MAM DO SPRZEDANIA !!! JEZELI JEST KTOS ZAINTERESOWANY TO Z MILA CHCECIA ODSPRZEDAM! Kontaktowac mozna sie na adres internetowy haneczka152@wp.pl

Odpowiedz do tematu