Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
ronaldo

Wysłany: 2009-02-18, 10:34   

Po krótkiej analizie błędów ortograficznych i językowych w tekstach pana Wizzy, wiem z kim rozmawiam.Z drecholem,który jeździ jak każdy karkol BMW.Nie mówi sie pierw tylko wpierw.Nie pisze sie przedemną - tyko rozłącznie przede mną :lol: Ot i cały poziom,chyba wysokości słomy wystającej z butów :lol: :lol: A twoje rady z forum pozwole sobie przesłać do firmy Philips w formie zbiorówki,żeby wiedzieli kogo zatrudniaja w duzym mieście Piła.No i żeby wiedzieli kto robi im konkurencję :shock:

Wizzy
GPS Provider

Wysłany: 2009-02-18, 14:24   

ronaldo napisał/a:
Po krótkiej analizie błędów ortograficznych i językowych w tekstach pana Wizzy, wiem z kim rozmawiam.Z drecholem,który jeździ jak każdy karkol BMW.Nie mówi sie pierw tylko wpierw.Nie pisze sie przedemną - tyko rozłącznie przede mną :lol: Ot i cały poziom,chyba wysokości słomy wystającej z butów :lol: :lol: A twoje rady z forum pozwole sobie przesłać do firmy Philips w formie zbiorówki,żeby wiedzieli kogo zatrudniaja w duzym mieście Piła.No i żeby wiedzieli kto robi im konkurencję :shock:

To co soba reprezentujesz odbiega daleko od poziomu przedprzedszkolnego.. jestes dla mnie zerem, zapewne dostane bana za brniecie w bezsensowna polemike i za sformulowania ktorych uzywam ale coz.. nalezysz do grupy pijawek internetowych, ktorzy tylko sa mocni w gebie przez internet i potrafia tylko wyolbrzymiac kazda jedna blachostke - okresla sie ich mianem dzici-neo.

P.S. Nie lubie marki jaka jest BMW.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Wizzy 2009-02-19, 12:26, w całości zmieniany 1 raz  

prezez 
Administrator
Maciej Białek

Wysłany: 2009-02-18, 22:25   

Przywoluje do porzadku w temacie kultury jezykowej...szkoda zamykac watku prawda ? :)

www.gps24.pl

ronaldo

Wysłany: 2009-02-23, 22:08   

prezez napisał/a:
szkoda zamykac watku prawda

Przecież de facto ta strona jest dazaktualizacją,bo juz dość dawno na wskazanych przeze mnie stronach Sony jest nowsza wersja 317.Wiec wypadałoby wręcz ja zamknąć albo uaktualnic do wersji najnowszej :lol:
http://www.sonydigital-li...U93T&f=FW_NVUx3
http://www.sonydigital-li...=NV-U51&f=VG_PL
To są adresy najnowszej i pewnie ostatniej (z powodu wycofania sie z rynku)aktualizacji sprzetu GPS firmy Sony na Europę!!!

Krisztof

Wysłany: 2009-04-25, 17:55   

Na u73t Działa ;] Wielkie dzieki wlasnie takiego czegos szukalem

kak2s 

Wysłany: 2009-08-17, 23:40   POMOCY NV-73T

Witam Wszystkich!!

Mam problem po upgrate'dzie wg. wskazówek, Wizzy!!
Otóż popełniłem błąd, wyłączając nawigację normalnie a nie przez "reset"
Objaw mam taki że nawigacja włącza się i wyłącza od dłuższego czasu i nic się nie dzieje!!!

Pomóżcie proszę, ponieważ ta nawigacja nie jest moja chciałem komuś pomóc a tu "bigos".
Co może być powodem takiego zachowania, co mogę z tym zrobić???
Na pewno katalog MOUNTED VOLUME jest pusty - ani jednego pliku!!!!

Pozdrawiam
kak2s

Odpowiedz do tematu