Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
kewald

Wysłany: 2006-10-10, 12:39   Mapa Autopilot do Becker Traffic Asisst

Witam
Słyszałem, że Pan Grzegorz zna sposób na zainstalowanie Autopliota w Becker Traffic Assist High Speed.
Oryginalnie zainstalowane mapy podobno sa szczegółowe w Europie bo u nas to słabiutko z pokryciem.
O ile możnaby na osobnej karcie doinstalować mape Autopilota bardzo prosze o pomoc.
I o ile ma to sens bo może też słabo z pokryciem Polski.
Pozdrawiam

grzegoooorz 

Wysłany: 2006-10-10, 14:13   

Zapoznaj się z testem autopilota na łamach naszego serwisu. Co prawda nie jest to program doskonały jednak będzie miał napewno o niebo lepszą mapę Polski niż ta co jest w beckerze standardowo. Osobiście nie wgrywałem autopilota na beckera, chociaż producent autopilota zastrzega, że program powininen działać dobrze na platformie windows ce net, czyli taki jak ma becker

Pozdr.

kewald

Wysłany: 2006-10-10, 14:31   

Dzieki za informacje. Zapoznalem sie z testem. Wypada nie najgorzej. W Beckerze nie ma dróg po których jeżdżę w moim regionie i miast które odwiedzam (Brodnica, Sieradz). Z Bydgoszczy do Łodzi przez Konin Becker wytycza drogę jak z Warszawy do Krakowa przez Szczecin. O ile ktoś może podać listing czynności do instalacji mapy Autopilot prosze o pomoc.
Pozdrawiam

grzegoooorz 

Wysłany: 2006-10-10, 21:34   

z tą instrukcją instalacji automapy to już inna bajka, udawało się to ludziom tylko że nie ma na to jeszcze jakiejś super sprawdzonej recepturki. Planujemy pobawić się z becekrem i próbą odpalenia automapy na nim ,jeżeli nam to wyjdzie ładnie to zamieścimy kompletny instruktaż od A-Z ,jednak najwcześniej kiedy tym się zajme to ok 2-3 tygodnie bo czekają inne testy:)
Ostatnio zmieniony przez grzegoooorz 2006-10-12, 16:04, w całości zmieniany 1 raz  

kewald

Wysłany: 2006-10-11, 08:23   

Dzięki, poczekam.
Pozdrowionka

KrisuTST 

Wysłany: 2006-10-29, 23:18   

Witam Bardzo Serdecznie.
Mam pytanko czy już jest coś wiadomo na temat instalacji Autopilota w Becker Traffic Assist High Speed? Jestem od niedawna właścicielem tego modelu nawigacji i bardzo mnie interesuje czy da się zainstalować Autopilota lub inną mapę Polski? Becker sprawuje sie rewelacyjnie w Niemczech niestety w Polsce już tak cudownie nie jest. Proszę o jakieś wskazówki. Serdecznie pozdrawiam :grin:

grzegoooorz 

Wysłany: 2006-11-01, 21:41   

Teraz będzie pisany test o geosacie 4 travel europe. Po nim, chce się zająć wspomnianym wyżej sposobie instalacji automapy i autopilota na beckerze. Myślę że za około 14-18 dni powinien pojawić się taki poradnik krok-po kroku o ile uda się zainstalować to wszystko

kicaj 

Wysłany: 2006-11-03, 11:15   

grzegoooorz napisał/a:
Teraz będzie pisany test o geosacie 4 travel europe. Po nim, chce się zająć wspomnianym wyżej sposobie instalacji automapy i autopilota na beckerze. Myślę że za około 14-18 dni powinien pojawić się taki poradnik krok-po kroku o ile uda się zainstalować to wszystko

czekam z niecierpliwoscia ;)
jak swiezy uzytkownik B TA HighSpeed jestm ciekaw mozliwosci...
BTW moge sie juz podzielic moimi doswiadczeniami z uzytkowania w/w sprzetu na niemieckich drogach...

grzegoooorz 

Wysłany: 2006-11-03, 11:48   

Bardzo proszę opisać swoje wrażenia, z pewnością się przydadzą przyszłym użytkownikom Beckera, bądź tym którzy wachają się nad jego zakupem. Dziękuje w imieniu zespołu gps24.pl

KrisuTST 

Wysłany: 2006-11-12, 20:51   

Witam Serdecznie.
Jestem użytkownikiem Becker Traffic Assist HighSpeed. Używam go obecnie po niemieckich drogach i muszę powiedzieć, że jest świetny jeśli chodzi o Niemcy. Niesamowita dokładność. Doprowadza praktycznie pod drzwi ;-) . W Polsce niestety brak rewelacji dlatego czekam z niecierpliwością na poradnik jak wgrać jakieś Polskie Mapy.
Pozdrawiam

grzegoooorz 

Wysłany: 2006-11-13, 15:19   

Właśnie walcze z próbą instalacji Autopilota na Beckerze, jednak z mizernym skutkiem. Program sam w sobie instaluje się, jednak przy próbie uruchomienia Autopilota, czepia się jakiś plików i nie chce uruchomić programu. Będziemy jeszcze kontaktować się z supportem Autopilota, bo skoro piszą, że współpracuje na na windows ce to musi być jakiś na to sposób

KrisuTST 

Wysłany: 2006-11-13, 19:50   

Witam Serdecznie.
Trzymam za Was Kochani Kciuki i mam nadzieję, że uda się jednak zainstalować na Beckerze Autopilota bo ta mapa Polski która jest w orginale to jednak tragedia.
Pozdrawiam Bardzo Serdecznie.

kewald

Wysłany: 2006-11-14, 21:43   

Odnośnie instalacji Autopilota na Beckerze to jeśli przy próbie uruchomienia programu windows sie czepia to pewnie brakuje mu bibliotek. Mam biblioteki dzieki ktorym odpalam na Beckerze odtwarzacz filmow, arkusz kalkulacyjny, dobry kalkulator i gry. Jeśli się przydadzą te biblioteki to mogę podesłać, bo sam czekam z niecierpliwością na Autopilota dla Beckera. Mapa Polski na Beckerze to nieporozumienie.
Pozdrawiam

grzegoooorz 

Wysłany: 2006-11-15, 18:48   

prosiłbym bym o te biblioteki , dzwoniłem dzisiaj do supportu Autopilota i mówili mi że oni bez problemu instalowali Autopilota na CE w co nie zabardzo wierze, bo masz racje potrzebne są biblioteki. Czekam z niecierpliwością na maila z bibliotekami i przystąpiłbym bym do pisania poradnika

KrisuTST 

Wysłany: 2006-11-15, 21:04   

Witam Serdecznie.
Mam nadzieje, ze po wgraniu tych bibliotek wszystko pojdzie bez problemu. A jak się uda to bedzie naprawde super. Prosba jak bedzie wszystko dzialalo z tymi bibliotekami, prosze wszystko opisać w poradniku tzn. co jak instalować i skąd te biblioteki ściągnąć.
Pozdrawiam Serdecznie i Trzymam Kciuki za powodzenie całego projektu. :lol:

Odpowiedz do tematu