Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
ewest

Wysłany: 2015-02-12, 18:16   Nawigacja Prestigio 5800bthddvr, Windows ce6

Witam. Jestem tu nowy, i przepraszam, ale nie zapozna?em si? z ogólnymi zasadami panuj?cymi na forum(jestem teraz w pracy, i z uwagi i? powoli zacz??em si? poddawa?, uzna?em i? spróbuj? si? poradzi?, chocia? nie jestem pewny czy jest to b??d systemu, czy urz?dzenia).
Mam nawigacj? Prestigio 5800bthddvr, do pewnego momentu by?em z niej bardzo zadowolony, jest szybka, stabilna, a dodatkowo wbudowany wideo rejestrator spe?nia? moje oczekiwania, ale niestety, pare dni temu przy próbie w??czenia rejestratora wyskoczy? b??d "ui data error cannot execute" i nic nie nagrywa, zamiast widok nagrywania, jest czarny ekran, poza tym po w?o?eniu karty do czytnika od DVR, i uruchomieniu polecenia "formatowania karty" niby robi format, ale po w?o?eniu karty do PC zauwa?y?em ze to co by?o na karcie przed formatem, nadal jest. Poza tym wszystko dzia?a, tzn. gps ?apie zasi?g, slot od drugiej karty(od dodatkowych map, czy mediów) dzia?a normalnie. Mam podejrzenia i? spalony jest slot, od karty DVR, ale nie wiem jak to sprawdzi?, próbowa?em zrobi? hard reset(power+reset trzyma?em przez 10 sekund), ale nic to nie pomog?o, w nawigacji s? trzy partycje pami?ci, tj. residentflash 1, residentflash 2 i residentflash 3, na drugiej wgrane s? fabryczne mapy navitel, co do pierwszej i trzeciej, to nie jestem pewien od czego s?.
Bardzo prosz? o jakie? porady.
Bym zapomnia?, za?o?y?em konto na prestigio i navitel, z tych stron pobra?em i zainstalowa?em aktualizacje oprogramowania i map, ale niestety, nic nie pomog?o, co mnie dziwi, wy?wietlany napis b??du "ui data error cannot execute" zmienia? kolor, tj. raz by? czerwony, wy??czam np navi, i jest jaki? zielony, czy niebieski.
Z góry bardzo dzi?kuj? za pomoc.
Ps. Prosz? Administratora o przeniesienie tego tematu, je?li ?le go zamie?ci?em.

Odpowiedz do tematu