Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
marcin12

Wysłany: 2014-06-06, 08:32   tomtom go 720

Witam,
problem mo?e banalny, ale w instrukcji nie mog? nic znale??: mam od paru dni tomtoma go720 i nie mog? ogarn?? tego, aby wy?wietla? mi standardow? map? w trakcie nawigowania. Po wprowadzeniu adresu ?apie sygna?, prowadzi prawid?owo, ale wy?wietla jedynie na niebieskim tle pojedyncz? bia?? strza?k? wskazuj?c? kierunek skr?tu na najbli?szym skrzy?owaniu - nie pokazuje normalnej mapy ani w trybie 2D, ani 3D. Sko?czy?y mi si? pomys?y, jak to ustawi?, dlatego b?d? wdzi?czny za pomoc.

Hans Kloops 
hanskloops

Wysłany: 2014-08-30, 12:06   Re: tomtom go 720

marcin12 napisał/a:
Witam,
problem mo?e banalny, ale w instrukcji nie mog? nic znale??: mam od paru dni tomtoma go720 i nie mog? ogarn?? tego, aby wy?wietla? mi standardow? map? w trakcie nawigowania. Po wprowadzeniu adresu ?apie sygna?, prowadzi prawid?owo, ale wy?wietla jedynie na niebieskim tle pojedyncz? bia?? strza?k? wskazuj?c? kierunek skr?tu na najbli?szym skrzy?owaniu - nie pokazuje normalnej mapy ani w trybie 2D, ani 3D. Sko?czy?y mi si? pomys?y, jak to ustawi?, dlatego b?d? wdzi?czny za pomoc.

Napisz to samo po Polsku i jak zrozumiem o co Ci chodzilo, to postaram sie pomóc :wink:

Pomagam kiedy umiem ;)

muskan

Wysłany: 2015-04-06, 06:22   A

Powiem szczerze, nie pass4sure a+ training zaobserwowalem takiego problemu u siebie :roll:

Odpowiedz do tematu