Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
ryniek

Wysłany: 2015-01-24, 15:56   Jak zaaktualizowa? GPS SmartGPS 760 ?

Witam, wujas da? mi nawigacj? w nadzeji, ?e zrobi? uaktualnienie mapy Polski na ten, albo poprzedni rok. No dobra, podpinam t? nawigacj? i nawet nie widzi jej komputer. Sterowników nie mog? znale?? by mi o?wietli?y windowsa 7.

Jest kto? kto mo?e mi pomóc ? Znalaz?em na hamsterze pliczki do nawigacji, czyta?em o tym jak ludzie chc? odblokowywa? je, nie wiem po co do ko?ca jeszcze, ale mam nadziej?, ?e wcale nie bed? musie? jej odblokowywa?.

Kto? mi pomo?e ? Bardzo bym prosi?.

bukowski

Wysłany: 2015-02-03, 19:47   

Mia?em ten sam problem probowa?em downgrade/upgrade i nic ale uda?o mi si? znale? rozwi?zanie.

Pod??cz nawigacje do komputera, upewnij si? ?e nic nie utrudnia dost?pu do niej tj. program antywirusowy, program aktualizuj?cy itd.
Nast?pnie uruchom skrypt z linku
LINK
Gdy wyszkoczy informacja, ?e operacja przebieg?a pomyslnie odlacz GPS poprzez "bezpieczne usuwanie sprz?tu" i gotowe :-) dla pewnosci zaktulizuj oprogramowanie navi do najnowszej wersji. Jak cos nie bedzie dzialac to pytaj smialo

Odpowiedz do tematu