Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
milanogirl 

Wysłany: 2009-01-16, 16:51   Jakie CB radio?

Chcę razem z bratem zrobić prezent tacie na urodziny. Zawsze mu się podobały nowinki techniczne, więc postanowiliśmy kupić CB radio. Czy ktoś wie jakie marki są najlepsze? znajomy mi poleca President JOHNNY II ASC , ale nie jesteśmy przekonani, bo kumpel chyba nie zna się na tym zbytnio... :razz: może ktoś doradzić? na co powinniśmy zwrócić uwagę kupując taki sprzęt?

marek216 
serwis gps

Wysłany: 2009-01-17, 09:12   

President to dobra marka, ale moim zdaniem zbyt droga.

Takie same możliwości, dobre wykonanie ma TTI - polecam modele od 660 w górę.

Demotywatory dla elektroników
www.relaks.soft-serwis.eu

sonnen_x

Wysłany: 2009-01-17, 11:15   

polecam Unidena 510 lub 520

Gość

Wysłany: 2009-01-22, 00:37   

Osobiście posiadam President JOHNNY II ASC,cięzko mi mówić o innych modelach bo nie kożystałem.Mogę wspomnieć co mnie przekonało do President JOHNNY II ASC: prostota i firma.Kiedy kupywałem miałem galimatias w głowie bo nic nie wiedziałem na temat cb,sprzedawca mi polecił President JOHNNY II ASC,sugerował to tym że warto kupić coś co posłuży pare ładnych lat.Dodatkowo w sklepie robił zakupy kierowca tira i też wskazał na ten model(moim zdaniem tirowcy mają pojęcie :grin: ).Był też droższy blisko 100zł Harry ale panowie mi powiedzieli że tak naprawde w Harym płacimy za FM,podczas że wszyscy kożystają AM.No i dodatkowo mój budżet też miał limit,wiec wybrałem JOHNNY II ASC.Dodatkowo też kupiłem dobrą antenę jaką mi zasugerowano,o ile pamiętam dobrze to o symbolu ML jedna z najlepszych jakie wtedy były.Dodam jeszcze że JOHNNY II trzyma cenę wręcz cena czasami winduje w góre,dla przykładu ja kupywałem ponad 2 lata temu 470 a czasami teraz jak gdzieś zobacze to widzę 500 i ponad.
Oczywiście to wszystko zależy ile kto chce przeznaczyć pieniążków.

michalbryl 

Wysłany: 2009-01-29, 15:43   

Osobiscie polecam UNIDEN PRO 520 XL to radio jest na podzespołach budowy prezydenta wiec naco wydawac kase, tez czytałem na innych forach ze te radia są nielegalne,niewiem ile w tym prawdy niemiałem jeszcze takiej kontroli aby władza doglądała sie jakiego radia używam.

xaafuun 

Wysłany: 2009-03-22, 21:37   

UNIDEN PRO 520 XL to jest właśnie to. W Ameryce USA, to nawet nikt o firmie president nie słyszał. Tylko tam jest zana marka UNIDEN.

soljan 
oddech

Wysłany: 2009-03-22, 22:31   

tak jak pisał michalbryl- Udine jest na podzespołach presidenta.Podobnie jak na bazie hopcoli jest robiona cola do makro, jest tańsza smakowo lepsza a nikt o niej w Polsce niesłyszał :lol: . Ponoć o gustach się nierozmawia,do każdego coś innego przemawia.Ja śmigam na Presidencie i nienarzekam.

Kolego xaafuun jak będziesz miał okazję to polecam się zapoznać z Walkerem(president)- zobaczysz różnicę w jakości.Ostatnio byłem u znajomego - sprzedaje cb, sam ma u siebie w autku walkera jakość rozmowy czyściutka i bez zbędnych szumów.Cena 700zł, za jakość trzeba zapłacić.

Co do tego że w stanach nikt niesłyszał o presidencie to lekka przesada :smile: , musiałbyś wszystkich ludzi znać żeby coś takiego powiedzieć. :wink:

Pozdro

Gość

Wysłany: 2009-03-22, 22:54   

soljan no tak ale za 520xl, zapłacisz max 300 zeta, a tu masz 700... A mięsko w środku właściwie te same...
Zależy od potrzeb, ja mam tylko jako antyradar i w razie W. Bardzo rzadko pytam o drogę, ale nawet jakby to w polsce pod tym względem CB bije navi na glowę.
Za granicą co innego, tam navi ma palmę pierwszeństwa

Pawlusza

Wysłany: 2009-09-11, 19:56   

Witam.
Przeglądałem to forum z myślą o navi bo jestem zielony i mam zamiar kupić i zobaczyłem temat CB.Mam cb i co nieco wiem o radyjkach ale takich bzdetów jak tu to jeszcze nigdzie nie słyszałem na temat UNIDENÓW.
To President jest na podzespołach Ubota a nie odwrotnie!!!!Ludzie kto wam takich głupot naopowiadał.Uniden produkował cb i wysyłał do Francji,tam dostawał nazwe President i inna kasa. Walker-U68XL;Zdejmij kolego obudowe z takiego JOHNNY i zobacz co jest napisane na płycie głównej.Unident!!!!
Pozdrawiam.

erwin

Wysłany: 2009-10-19, 21:14   

Ja jestem użytkownikiem RADIA CB ALAN 109, np. http://www.wasserman.pl/i...uct&prod_id=941 oraz anteny hustler. Radio jest całkiem przyzwoicie wykonane, gwarantuje optymalny do celów "antymiśkowych" zasięg (do 8km). Zdecydowanie polecam użytkownikom nie oczekującym "cudów", ale porządnego radia. Niewątpliwie jego zaletą jest RF GAIN. Co prawda modulacja AM uniemożliwia korzystanie z niego za granicą jednak uważam, że stosunek ceny do jakości jest co najmniej zadowalający.

Bakłażan 

Wysłany: 2010-01-06, 10:02   

Ja mam CB radio President Harry II ASC z anteną magnetyczną pirat, tez ze sklepu wasserman.pl. Mają tam przyzwoity sprzęt w dobrej cenie. Radyjko jest bardzo popularne, niezawodne. Ma blokadę szumów i nie raz mi już pomogło, więc polecam, bo drogie nie jest a daje radę.

dawid666 

Wysłany: 2010-01-26, 16:54   

Zdarzyło mi się kilka razy jechać tirem z moim znajomym, a on ma takie CB radio.
A skoro jest tirowcem to zna się raczej na rzeczy, więc jeśli jesteś nadal zainteresowany to polecam tego Alana :)

duckme 

Wysłany: 2012-03-26, 23:05   

Dobrze, ?e tu trafi?am, bo w?a?nie szukam dla siebie SB, gdy? w weekend zdarzy?o mi si? dosta? mandat, a jakbym mia?a CB na pewno uda?oby sie go unikn?? ;/

marek216 
serwis gps

Wysłany: 2012-03-29, 07:31   

Mandatow unika sie poprzez przestrzeganie przepisow o ruchu drogowym.

Demotywatory dla elektroników
www.relaks.soft-serwis.eu

Hans Kloops 
hanskloops

Wysłany: 2012-03-29, 09:04   

duckme napisał/a:
Dobrze, ?e tu trafi?am, bo w?a?nie szukam dla siebie SB, gdy? w weekend zdarzy?o mi si? dosta? mandat, a jakbym mia?a CB na pewno uda?oby sie go unikn?? ;/

a kto kolezanko naopowiadal ci takich glupot , bo chyba nie na kursie prawa jazdy :roll:

pierwsze slysze , ze to CB radio pomaga uniknac mandatow :evil:

moja rada - > kurs doszkalajacy na znajomosc przepisow ruchu drogowego , a nie cb radio ci potrzebne

Pomagam kiedy umiem ;)

Odpowiedz do tematu