Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
malgosia25

Wysłany: 2014-08-01, 09:41   Rozszerzenie pamieci tomtom xxl

Witajcie drodzy uzytkownicy!
Pisze, poniewaz mam nadzieje, ze ktos juz kiedys korzystal z takiej uslugi. Mam tomtoma xxl i oczywiscie nowe mapy na niego po prostu sie nie mieszcza. Czy ktos z Was korzystal kiedys z uslugi rozszerzenia pamieci? Jest taka aukcja na alleg i w sumie ta stówe jestem w stanie wydac, bo nie chce nowej, a do tej sie przywiazalam, ale troszeczke sie boje. Czy nawigacja po tym dziala normalnie? Pan ma wiele pozytywnych komentarzy odnosnie tej uslugi, ale jednak zawsze jakas obawa istnieje. Niby Pan zapewnial, ze wszystko bedzie w porzadku i zero sladów na obudowie, ale wolalabym uslyszec to od osoby, która juz ma to za soba. Sa tu tacy uzytkownicy moze?

Hans Kloops 
hanskloops

Wysłany: 2014-08-30, 12:54   

Nigdy tego nie robilem i nie znam nikogo kto to zrobil u siebie i mogl cos o tym dobrego lub zlego powiedziec.

Ja u sibie nie zrobilbym takiej przeróbki :wink:

Wolalbym sprzedac XXL i kupic model z pamiecia 4 GB (GO 720/730/740/750 lub GO 920/930/940/950)

Decyzja nalezy do Ciebie :mrgreen:

Pomagam kiedy umiem ;)

Odpowiedz do tematu