Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
grzesio2507

Wysłany: 2013-01-17, 18:25   Becker 45 SE - Komunikat "insert SD card"

Witam

Posiadam nawigacj? "Becker 45 SE" zakupiona zosta?a w grudniu ub.r
problem pojawi? si? po instalacji aktualizacji poprzez program "Content Manager"
tzn. w skrócie'

Po instalacji aktualizacji postanowi?em doda? nowe mapy w zwi?zku z czym chcia?em rozszerzy? pami?? poprzez dodatkow? kart? o poj. 8gb dodam i? w urz?dzeniu znajduje si? tylko 2gb wbudowanej pami?ci co te? uniemo?liwia wgranie wszystkich dodatkowych map, co jest mi szczególnie potrzebne (praca jako kierowca).
dlatego te? w?o?y?em do urz?dzenia w/w wi?ksz? kart? SD, przy czym nawigacja zachowywa?a si? normalnie tzn wykry?a wi?ksz? kart? itd postanowi?em wi?c dogra? dodatkowe mapy. Niestety po instalacji i w??czeniu urz?dzenia pojawi? si? nast?puj?cy komunikat:

Teraz ju? nawet po próbie po?aczenia poprzez "Content Manager" nic si? nie dzieje a program nie widzi urz?dzenia ;/.. System wy?wietla poprawnie jako dysk zewn?trzny wraz z wszystkimi plikami wi?c raczej nic si? nie usune?o.

Nie wiem w czym tkwi problem oraz co robi? ?le ale brak mi ju? si?y do tej Navi .

Mo?e kto? boryka? si? z podobnym problemem lub posiada wiedze z tego zakresu i móg? by co? doradzi??

Odpowiedz do tematu