Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
petrolgda

Wysłany: 2012-10-13, 21:16   Roczne koszty monitoringu GPS

Jakie rzeczywiste koszty monitoringu GPS przez pierwsze 12 miesi?cy? Interesuje mnie wszystko co przez pierwszy rok trzeba zap?aci?. Urz?dzenia, abonamenty, transmisja danych w Polsce (bez monta?u bo to bywa ró?nie), bez kontroli paliwa.
Interesuj? mnie rzeczywiste koszty jakie ponosz? firmy które p?ac? za te us?ugi firmom monitoruj?cym.

Ofert na rynku jest sporo ale cze?? firm nie pokazuje kosztów w necie. A rozmowa z handlowcem to ju? nie na moj? cierpliwo??.

Technolog

Wysłany: 2012-10-23, 12:29   Re: Roczne koszty monitoringu GPS

dosy? jasno opisana oferta http://www.flotis.pl/oferta

cena abonamentu 1 PLN obowi?zuje przez pierwsze 12 miesi?cy korzystania z us?ugi (abonament p?atny z góry za ca?y rok). Po tym okresie abonament miesi?czny wynosi 20 PLN netto/urz?dzenie.

poza tym mo?esz osbie wypozyczy? na prób? urzadzenie, jak sie nie spodoba to zwracasz

petrolgda napisał/a:
Jakie rzeczywiste koszty monitoringu GPS przez pierwsze 12 miesi?cy? Interesuje mnie wszystko co przez pierwszy rok trzeba zap?aci?. Urz?dzenia, abonamenty, transmisja danych w Polsce (bez monta?u bo to bywa ró?nie), bez kontroli paliwa.
Interesuj? mnie rzeczywiste koszty jakie ponosz? firmy które p?ac? za te us?ugi firmom monitoruj?cym.

Ofert na rynku jest sporo ale cze?? firm nie pokazuje kosztów w necie. A rozmowa z handlowcem to ju? nie na moj? cierpliwo??.

[ Dodano: 2012-10-23, 12:30 ]

petrolgda

Wysłany: 2012-10-23, 15:57   

No tak. Mniej jednak bardziej interesuj? oferty których cen nie ma w necie. Cz??? firm chyba wstydzi si? swoich cen bo pod has?em cennik jest telefon lub mail to firmy.
A co do tej oferty to trzeba doliczy? jeszcze 19 pln miesi?cznie aby mie? normaln? funkcjonalno??. Czyli 228 rocznie + 399 za urz?dzenie = 627 w pierwszym roku. A potem 39 x 12 miesiecey czyli 468 pln netto rocznie za ka?dy nast?pny rok.
Na stronie monitoringu GPS jest jednak du?o taniej.

Technolog

Wysłany: 2012-10-24, 14:13   

tak to ju? jest, nie podaja cen bo bardzo sa zabojcze albo wola kontakt tel/mail ?atwiej wtedy klienta namowic do skorzystania z oferty

ja jestem zdania ?e trzeba samemu wyprobowac, jak daja mozliwosc testu to czemu nie skorzystac

przy pierwszym zakupie takich urzadzen jakies koszty zawsze trzeba poniesc, a roznica w cenach najczesciej wynika z funkcji jakie chcesz miec

forview

Wysłany: 2012-10-31, 11:26   

Na stronie SMOK-a prepaid podane s? ceny i kalkulator. System jest bez abonamentu.

petrolgda

Wysłany: 2012-11-02, 09:10   

No w?a?nie to jest sposób na pakowanie produktów w ró?ne promocyjne opakowania. Jak sobie poczytacie to co na dole ma?ymi literkami napisali to okazuje ?e co miesi?c trzeba do?adowa? kart?. A jak nie do?adujesz przez 90 dni to za ponowne do?adowanie 100 pln dodatkowo. Aby wi?c dowiedzie? si? ile to naprawd? kosztuje trzeba si? dok?adnie wczyta? w ma?e literki i u?y? kalkulatora.

jakub.nowikowsk

Wysłany: 2013-03-08, 12:35   

firmy nie pisz? cenników bo ceny ci?gle si? zmieniaj? - abonamenty, monta?e itp wi?c mo?naby zwariowa?, dlatego wysy?aj? do handlowców.

Proponuj? firm? mtoguard - abonament miesi?czny od 50z?, koszty urz?dze? i monta?u uzale?nione od wybranej opcji. Mo?e nie jest "za z?otówk?" ale cena jak najbardziej adekwatna do us?ugi. JE?li nie masz systemu, a chcesz np. sprawdzi? co dzieje si? z paliwem - idealne rozwi?zanie.

metrim 
www.metrim.pl

Wysłany: 2013-05-14, 18:29   

W mojej firmie roczny koszt monitorowania pojazdu to 300 PLN + 23%VAT. W tm jest SIM + dost?p do internetowego systemu monitorowania.

Cena lokalizatora uzale?niona od modelu. Sprzedaj? tylko dobre, markowe i niezawodne lokalizatory, ceny zaczynaj? si? od 350 PLN + 23% VAT. Tak wygl?da oferta na t? chwil?. Je?li kto? jest zainteresowany zapraszam do odwiedzenia naszej strony: www.metrim.pl oraz do przetestowania systemu monitorowania: www.gps.metrim.pl, u?ytkownik: metrim-demo, has?o: metrim-demo

Istnieje równie? mo?liwo?? pod??czenia swojego w?asnego lokalizatora.

Kilka

Wysłany: 2013-05-15, 09:17   

Wystarczy poszuka? :) Tutaj cennik Monitoring GPS, firmy PetSoft z Gda?ska: Cennik Monitoring GPS
Ceny zawieraj? pe?ne roczne koszty, bez ?adnych dodatkowych op?at. Pakiety s? naprawd? fajne, a ceny najni?sze na Polskim rynku,
np w pakiecie standard:
- abonament pokrywa wszystkie koszty utrzymania systemu
- w?asne centrum zapewniaj?ce wsparcie techniczne
- lokalizatory GPS w?asnej produkcji pozwalaj?ce na stabiln? prac?
- ?atwy monta? lokalizatorów GPS w sieci autoryzownaych partnerów
- informacje o po?o?eniu geograficznym on-line
- dost?p do historii tras pojazdów on-line
- historia czasu pracy pojazdu on-line
- powiadomienia mail lub SMS o zdarzeniach
- wykres pr?dko?ci i trasy pojazdu on-line
- dost?pno?? danych historycznych on-line
- raporty w wersjach HTML, Excel i Word on-line
- aktualny stan pojazdu (jazda/postój/gara?) on-line
- powiadomienia mail lub SMS o wje?dzie lub wyje?dzie ze zdefiniowanej strefy on-line
- punkty u?ytkownika POI on-line
- wysy?anie raportów na adres mail

Monitoring w pojazdach firmowych jest bardzo przydatny.

lampart

Wysłany: 2013-05-17, 13:44   

a tutaj zalaczam ogólne i niezalezne porównanie ofert: http://www.ranking-gps.pl/ my niedawno zmienilismy firme i teraz korzystamy z z tej najtanszej oferty firmy PetSoft z Gdanska, wedlug mnie najwiekszym plusem ich monitoringu jest to, ze produkuja lokalizatory GPS wraz z pe?nym wsparciem technicznym, dzisiaj sa takie czasy, ze strach wypuszczac flote pojazdow bez monitoringu

charlotte1991

Wysłany: 2013-05-22, 08:28   

Witam
Ja korzystam z Monitoringu Can firmy PetSoft i jestem zadowolona. Monitoring ma ca?e mnóstwo mo?liwo?ci a do tego cena zawiera wszystkie roczne koszty.
Poza tym kontakt z firm? jest bardzo prosty i przyjemny.

wibo
wibo

Wysłany: 2013-07-29, 17:50   

Ja mam lokalizator firmy PetSoft z Gdanska i cena 399z? zawiera pe?ne roczne koszty utrzymania urz?dzenia:) Nic poza tym nie p?aci?em

Odpowiedz do tematu