Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
stiw

Wysłany: 2011-06-12, 12:06   MODECOM FREEWAY MX 2 czy VORDON 5"

Witam.Panowie pomóżcie mi w wyborze nawigacji. Dużo dobrych recenzji czytałem na temat MODECOM FREEWAY MX2 jak również o VORDON 5. Jak na razie myślę o tych dwóch,gdyż są w przyzwoitej cenie, mają duży ekran, są ponoć odblokowane ,mają BT i FM i można wgrać różne mapy,a na tym by mi zależało. Ale jak zwykle jest jakieś ALE. W VORDONIE żeby połączyć się z radiem przez FM ponoć muszą być włożone słuchawki bo to jest antena,oraz ponoć świecący ekran a w Modecomie jest WIN CE 6 i nie wiem czy to jest zaleta cz wada. Dlatego zwracam się do fachowców (gdyż dla mnie komputery i oprogramowania to jest czarna magia) żeby się wypowiedzieli czy warto pchać się w którąś z tych nawigacji

kamilstachura

Wysłany: 2015-04-17, 22:25   

Urz?dzenie firmy Vordon kupi?em kilka miesi?cy temu. Poza niezawodn? nawigacj?, z któr? nie mia?em nigdy problemów bardzo przypad?y mi wszystkie dodatkowe funkcje, takie jak mo?liwo?? zapisu muzyki, filmów czy zdj??. Naprawd? genialne urz?dzenie na wakacyjne wypady.

Odpowiedz do tematu