Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tyla

Wysłany: 2011-05-27, 20:20   Myguide 4000NAV - niedokladna mapa

Witam

jako, ze to jest moj pierwszy post na forum witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Od wczoraj mam nowa prace i bardzo potrzebuje dokladnego GPS aby dojechac do klienta w terenie. Dzisiaj np jechalem do Chałupek na ulice Długa ale moj GPS poprowadzil mnie tylko do Chalupek a ulicy juz nie znal. Wczoraj byla identyczna sytuacja w miescie syrynina.

Da sie jakos zaktualizowac mape albo cos zrobic ?

Da sie wyciagnac z boku karte pamieci "SD/MMC"

pozdrawiam

Hans Kloops 
hanskloops

Wysłany: 2011-05-27, 21:00   

tyla napisał/a:
i bardzo potrzebuje dokladnego GPS aby dojechac do klienta w terenie.

TomTom albo Auto Mapa , też jeżdżę po adresach i TT mnie jeszcze nie zawiódł na manowce...

Auto Mapa podobno dokładniejsza w PL ale wolę TomToma , jest łatwiejszy w obsłudze i moim zdaniem tak samo dokładny , a na 100% wyznacza lepiej trasy od AM...

jak chcesz korzystać w pracy z nawigacji to zainwestuj w profesjonalny sprzęt...to się opłaci

Pomagam kiedy umiem ;)

tyla

Wysłany: 2011-05-27, 23:15   

Po 1 wyplacie na pewno kupie cos porzadnego ale narazie niestety musze jezdzic na tym co mam.

Jest wiec jakas mozliwosc usprawnienia mojego sprzetu ? Moze aktualizacja mapy albo cos takiego ? W koncu po cos ta wyciagana karta ma mozliwosc wyciagania :D

Lokalizuj.com

Wysłany: 2011-06-08, 12:00   

Producent powinien oferować Ci aktualizacje mapy. Sprawdź w ofercie, być może są one także płatne :)

Odpowiedz do tematu