Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Wajcheusz 

Wysłany: 2011-03-20, 18:41   Mio A501 - ciągłe szukanie sygnału GPS

Witam.

Przeszukałem nie tylko to forum, ale i połowe netu, no może przesadziłem.
Przedstawię sytuację, posiadam urządzenie MIO A501, urządzenie zakupione na początku zeszłego roku na alledrogo, po dojściu paczki okazało się że aparat nie działał i nie znajdowało sygnału GPS, ponieważ kupiłem w tym samym czasie okazyjnie A702 więc 501 leżała na półce, ostatnio stwierdziłem, że czas się za nią zabrać.

Nie pytajcie czy nie mogłem oddać urządzenia, otóż sprzedający uparł się że jak wysyłał to była plomba gwarancyjna, i tak straciłem możliwość oddania, mimo że nic nie ruszałem, nie miałem jak udowodnić, że to on ...

No więc po wielu próbach i pomysłach wielu ludzi udało się uruchomić aparat,
Natomiast na chwilę obecną walczę z uruchomieniem odczytu punktu GPS.
Automapa wyszukuje sygnał, i prawidłowo odczytuje satelity i sygnał z nich, przynajmniej według wyświetlanych danych w sekcji informacje GPS - Dane.

Jednak wszystkie satelity pokazują 0 w odbiorze, i właśnie dlatego nie da się odnaleźć urządzenia w przepastnej wielkości polskiej mapy, heh.

Po prostu nie znajduje pozycji, zmieniałem już porty, zmieniałem prędkości, i 57600 jest prawidłowa, gdyż na innych nie potrafi nawet połączyć się z odbiornikiem GPS.

Robiłem twarde resety, miękkie jak i same resety i zostałem z niczym, może ktoś z was wie co jest grane?
Proszę o pomoc.

Pzdr.

Odpowiedz do tematu