Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tix 

Wysłany: 2010-09-20, 12:02   Z jakimi programami współpracuje TR-151?

Witam.
Mam zamiast zainstalować na stałe lokalizator GPS, i zastanawiam się nad wspomnianym w tytule modelem firmy GlobalSat.
Z tego co się dowiedziałem, lokalizator można zsynchronizować z Handy Tracker > ale jest on na WM, a ja wolałbym coś na Symbiana.
Na Symbiana znalazłem ViewRanger. Niestety mapy tego programu nie obejmują europy wschodniej.
Czy znacie jeszcze jakieś programy na telefon dzięki którym można otrzymywać pozycje z lokalizatora od razu wrzucone na wgraną mapę w programie? Byłbym wdzięczny za propozycje na Symbiana, ale do rozważenia na WM też nie zaszkodzi ;) .
I jeszcze jedno. Czy lokalizatory tego typu podłączone do elektryki samochodu znacznie ciągną prąd z akumulatora?
Będę bardzo wdzięczny za głosy w temacie.

[ Dodano: 2010-09-29, 20:26 ]
Oki.
Rozumiem, że odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania nie otrzymam.
To chociaż powiedzcie czy posiadacie może polską instrukcję obsługi do tego urządzenia.
Znalazłem tylko w wersji angielskiej, a że nic po angielsku nie rozumiem, z translatorów też nie potrafię kontekstu zdania zrozumieć, więc zwracam się do Państwa z ogromną prośbą, jeśli ktoś posiada instrukcję pl o udostępnienie jej na forum.

presos

Wysłany: 2010-11-05, 13:19   

"TR-151 działa z systemem GPSgate.com (darmowy, prosta funkcjonalność), SiRF.pl (płatny, szczegółowy system lokalizacyjny ) lub z oprogramowaniem serwerowy TR Management Center (oprogramowanie dostarczane razem z TR-151 – klient dokonuje konfiguracji systemu we własnym zakresie). Konfiguracji do systemu GPSgate.com lub SiRF.pl dokonujemny przed wysyłką bez dodatkowych opłat przy zakupie karty GSM."

mam nadzieje, że pomoże

[ Dodano: 2010-11-05, 13:19 ]
"TR-151 działa z systemem GPSgate.com (darmowy, prosta funkcjonalność), SiRF.pl (płatny, szczegółowy system lokalizacyjny ) lub z oprogramowaniem serwerowy TR Management Center (oprogramowanie dostarczane razem z TR-151 – klient dokonuje konfiguracji systemu we własnym zakresie). Konfiguracji do systemu GPSgate.com lub SiRF.pl dokonujemny przed wysyłką bez dodatkowych opłat przy zakupie karty GSM."

mam nadzieje, że pomoże

Lokalizuj.com

Wysłany: 2011-08-13, 18:40   

Poszukaj jeszcze na stronie producenta,tam mo?esz znale?? polsk? instrukcj? obs?ugi. A co do pr?du,to nie ci?gnie go zbyt du?o,wr?cz przeciwnie.

Odpowiedz do tematu