Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
presos

Wysłany: 2010-07-29, 11:27   Problem w firmie...

Przy okazji kolejnych kontaktów z przedstawicielami branż transportowych, czy firm które mają dużą liczbę pojazdów, spotykam się z podobnymi problemami. Wszyscy zgodnie obserwują wzrost kosztów eksploatacyjnych (paliwo, części... etc). Chcąc być pomocnym swoim klientom także i w takich problemach, zabrałem się do lektury. Rozwiązanie okazało się dosyć proste. Wiele z firm z którymi współpracuje ochraniała firma Juwentus, która w szerszej definicji ochraniania, zajmowała się także monitoringiem GPS. System niedawno został upgradowany, tak aby spełniał oczekiwania nawet tych bardziej wymagających klientów. Za jego pomocą możemy teraz śmiało monitorować położenie auta, wytyczać trasy, objazdy...etc. W usprawnionej wersji mamy połączenie z komputerem pokładowym każdego pojazdu, tak więc o prócz poziomu paliwa, obrotów możemy kontrolować prędkości czy nawet otwieranie drzwi przez osobę prowadzącą. Cały system definiowany jest za pomocą prostych procedur, ubranych w system okienkowy. Generowanie raportów wg wcześniej ustalonych preferencji prosto z programu to przy wcześniej wymienionych opcjach pewnie drobnostka. Zgodzę się z tym, że są pewnie firmy stricte zajmujące się takowym monitoringiem, ale opcja proponowana przez Juwentus po pierwsze daje możliwość włączenia tych działań do wcześniej świadczonej ochrony, po drugie stoi na bardzo wysokim poziomie, który spełni wiele wybrednych oczekiwań.

marek216 
serwis gps

Wysłany: 2010-07-29, 19:40   

Po co ta reklama ?

Demotywatory dla elektroników
www.relaks.soft-serwis.eu

presos

Wysłany: 2010-08-20, 11:35   

Żadna reklama, wybrałem tą opcję i jestem z niej zadowolony. Czemu jest tak, że jak pojawia się pozytywny komunikat to reklama, jak negatywny, to były pracownik, albo dajmy na to ktoś kto nie zrozumiał warunków umowy i obrażając się postanowił sobie ulżyć. Paranoja...

jala

Wysłany: 2010-09-13, 15:37   

presos napisał/a:
Żadna reklama

Nie obrażaj inteligencji użytkowników forum...

presos

Wysłany: 2010-09-24, 10:29   Monitoring GPS

istna hipokryzja:) posiadają państwo odnośniki do jakiś firm w stopkach,bądź avatarach... Zostałem zaproszony do testów związanych z monitoringiem GPS i na prezentacji był przedstawiany właśnie system od Juwe.

marek216 
serwis gps

Wysłany: 2010-09-25, 05:59   

Podpis to co innego niż pisanie namolnych postów.

Na wielu forach podpisy są płatne - tu jest za free.
Na czym polega różnica :?:

Podpis to link + 2-3 wyrazy

Twój post to pochwalny poemat. W dodatku mało obiektywny, bez porównania innych systemów i opcji.

presos

Wysłany: 2010-10-07, 14:07   

obojętnie o czym będziemy rozmawiać, za każdym razem pod Pana wypowiedzią będzie pojawiał się ten przekaz reklamowy... i mówi Pan o namolności!

Nie rozumiem czemu nie wolno mi pochwalić usługi która jest naprawdę ok. Miałem do czynienia z Flotisem czy GEO2, ale wybrałem Juwentus. Po co mam pisać o innych usługach, produkt powinien obronić się sam, a wybranej przeze mnie opcji udało się.

marek216 
serwis gps

Wysłany: 2010-10-08, 17:15   

Cytat:
obojętnie o czym będziemy rozmawiać, za każdym razem pod Pana wypowiedzią będzie pojawiał się ten przekaz reklamowy... i mówi Pan o namolności!

To co jest po

to jest podpis automatycznie dodawany do każdej wypowiedzi, ciut obycia na forach i obędzie bez głupich komentarzy. Forma dozwolona przez administrację.

Zrozumiałbym gdyby to była wypowiedź w jakimś temacie - to jest post napisany na zlecenie ( tak go odbieram ).

Lokalizuj.com

Wysłany: 2011-08-13, 17:37   

Je?eli chodzi o monitoring pojazdów oraz GPS to chyba wszystko na ten temat zosta?o ju? napisane i chyba niczego nie mo?na ju? tutaj doda?. Sam zajmuje si? monitoringiem,wi?c wiem o co dok?adnie chodzi.

Odpowiedz do tematu