Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
michald2111

Wysłany: 2010-06-15, 17:31   GPS Blow GPS50YBT 50YBT Auto Mapa instalacja

Chciałbym kupić nawigacje GPS Blow GPS50YBT 50YBT bez Auto mapy i zainstalować ją sam. Czy jest to możliwe , trudne , nie tracąc gwarancji. Atak przy okazji czy warto zakupić ten produkt...

sati

Wysłany: 2010-06-16, 18:50   

Polecam te nawigacje tej firmy sam posiadam Blow 43 Vbt i jestem z niej zadowolony.Instalacja jest prosta,nie sprawiająca zadnych problemów,a gwarancje jak możesz stracić przecież nie rozkręcasz jej.

wojro7 
wojro7

Wysłany: 2011-08-14, 15:56   

Kupilem Blow GPS50YBT 50YBT kilka dni temu tj. 11.08.2011r Rzeczywiscie jest swietna pod wzgledem elektronicznym, ale musze zaznaczyc ze bardzo sie rozczarowalem jesli chodzi o wyswietlacz. Mialem bardzo stara nawigacje z przed lat ale ta to tragedia. W pelnym sloncu na wyswietlaczu nic nie widac a nawet w aucie jest dosc slabo cokolwiek zobaczyc gdy na niego padaja promienie sloneczne. Regulacja natezenia swiatla swietna ale w nocy. Calosc oceniam (poza wyswietlaczem bo za niego dalbym 1 punkt w skali 10 punktowej) na 8. Automape wgralem sam przez internet i dziala, ale to ze trzeba czekac nawet kilka minut w pochmurny dzien na to by znalazc satelite to juz nie jest wina GPS-a ale AutoMapy. Te typy tak maj?. AutoMapa ma wiele punktów poi (sam tez ich wiele dalem), ale co do prowadzenia do celu to jest slaba. Z glównej drogi kaze zjechac by po chwili wjezdzac na nia przez osiedlowa ulice. Ustawiona mialem na trase szybka. Nie trzyma sie glównych tras.

24.08.2011 Mam jeszcze cos ciekawego do dodania. Uszkodzi?em sobie wyswietlacz i napisalem maila do jedynego serwisu w Polsce Blow - ani razu na maile nie odpowiedzieli. Dalem gps do lokalnego serwisu i oni do nich napisali po wyswietlacz by go wymienil. Odpowiedzieli ze nie ma i nie bedzie bo jest za mala sprzedaz tych urzadzen i im sie nie oplaca sprowadzac tak malej ilosci czesci. Radzili sobie kupic nowy. Wiec Blow to jednorazówki? Napisalem na stronie ceneo.pl swoja opinie o tej chinskiej produkcji to jej wcale nie umiescili na stronie. Chce wiec przed ta firma Blow i jej produktami przestrzec innych potencjalnych nabywców.

plopsaczek

Wysłany: 2011-12-13, 14:21   

Witam

W tym miesiacu uszkodzil mi sie wyswietlacz w GPS firmy blow. Zanim go wyslalem na gwarancji, zauwazylem w sieci tego posta. Przestraszylem sie :sad:

U MNIE WSZYSTKO PRZEBIEGLO SPRAWNIE :!:

Napisalem pod te adresy :

serwis@prolech.com.pl
info@blow.com.pl

Z obydwu tego samego dnia dostalem odpowiedz. Po wypelnieniu formularza, nastepnego dnia byl juz kurier. Potem kontakt sie urwal, nie dostalem zadnego info co sie dzieje z GPS. (zazwyczaj jak cos wysylalem na door to door, to mnie informowali o wszystkim)
Kiedy sam do nich napisalem po kilku dniach, poinformowali mnie ze urzadzenie jest naprawiane i nastepnego dnia powinno zostac wyslane.

W sumie od zgloszenia do powrotu urzadzenia, uplynelo 12 dni. Mialem wymieniany ekran LCD. Troche dlugo ale, wszystko ok :wink:

Tak wiec, serwis dziala i ma sie dobrze :razz:

wojro7 
wojro7

Wysłany: 2011-12-13, 18:50   

Nie napisa?em doko?czenia jak dalej moja sprawa si? potoczy?a. W ko?cu dotar?em do serwisu i swoj? spraw? za?atwi?em pozytywnie. Wy?wietlacz wymieniony zosta? na lepszy i teraz ju? mog? co? widzie? na tym ekranie. Jednak by zado?? uczyni? prawdzie to urz?dzenie Chi?skiej frymy Blow jest du?o gorsze od renomowanych firm zachodnich a cena tylko niewiele wi?ksza.

nickz12

Wysłany: 2015-02-13, 09:35   

Mam problem z t? nawigacj?, map? mam wgran? automapa na karcie, przy w??czonej mapie po 10 minutach gps przechodzi w stan u?pienia, ekran robi si? czarny. Mo?e wiecie jaka to jest przyczyna i jak mo?na naprawi??
Dzi?kuj?

Odpowiedz do tematu