Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Magdalaena 

Wysłany: 2010-05-15, 23:44   Tani a dobry GPS dla warszawianki

Jak większość osób na tym forum chciałbym kupić GPS i potrzebuję porady. Warunki brzegowe są takie:
mam bardzo dobrą orientację w terenie, świetnie czytam mapy i plany - tylko jakoś mi nie wychodzi jednoczesne prowadzenie samochodu i czytanie mapy ;-) stąd potrzeba GPS
na co dzień często korzystam w domu z Googlemaps i jeśli jestem na mieście, brakuje mi tego serwisu. Mam GPS w telefonie, ale ekran (2") jest za mały i urządzenie za wolno pracuje.
dobrze sobie radzę z wszelkimi urządzeniami elektronicznymi, używam zaawansowanych opcji itp. - chętnie kupię coś względnie wypasionego np. z możliwością podłączenia muzyki w mp3 czy odtworzenia danych z karty pamięci.
urodziłam się i mieszkam w Warszawie (w Polskę jadę raz, dwa razy w roku) - IMHO w stolicy sztuką jest nie tyle dojechać do celu, co zrobić to w sensownym czasie. Moja mapa GPS powinna mieć możliwość wpisywania wielu punktów pośrednich, bo to ja wiem, gdzie aktualnie tworzą się korki. Zastanawiam się czy jest sens kupować GPS przystosowany do monitorowania korków (traffic ?), skoro u nas nie ma jeszcze takiej usługi ? w ogóle, która mapa jest najlepsza do takich zastosowań ?
jestem zagorzałą legalistką, żadnych piratów, wątpliwych rozwiązań prawnych. Zdaję sobie sprawę z tego, że za aktualizację będę musiała płacić. I mam wątpliwości co do tego, czy warto łamać zabezpieczenia np. na Mio, jeśli traci się przez to gwarancję.
budżet raczej skromny, bo nie jestem jeszcze koneserem tych urządzeń - 400 - 600 zł, maksimum 1000 zł.
od dłuższego czasu googlam sobie w poszukiwaniu odpowiedzi, ale większość tekstów jest niezbyt aktualnych, a inne zbyt specjalistyczne

Co polecacie ?

bydziamen 

Wysłany: 2010-05-16, 16:08   

urządzenie jak urządzenie....każdy będzie polecał swoje :smile: ważna jest mapka :smile: wiec poszukaj czegoś pasującego do Twoich wymagań wraz z zainstalowana automapą. Ja polecam Beckera, bo takiego mam i jestem bardzo zadowolony z niego i z automapy....
pozdrawiam....

Noteo_pl 
www.noteo.pl

Wysłany: 2010-11-21, 10:36   

No to posiadasz całkiem spory budżet na zakup nawigacji. Moim zdaniem nie warto ograniczać się tylko do mapy Warszawy,jak już to kup z mapami Polski i Europy. Z automapą ta jest godna polecenia
http://noteo.pl/produkt/c...145742&cID=1266

Odpowiedz do tematu