Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
chris172

Wysłany: 2007-07-02, 13:43   Nawigacja na SPV e650 (HTC s710)

Czy ktos moze wie czy i jaka nawigacja moze chodzic na SPV e650
jest tam Windows Mobile 6.0 niestety nie symbian

fsdfsd
Gość
Wysłany: 2007-07-11, 11:00   

tom tom

mih
Gość
Wysłany: 2007-07-11, 19:24   

która wersja?

Gość

Wysłany: 2007-07-18, 18:31   

a nie bedzie czasm problemu z obsluga tom toma lub automapy jesli nie ma w e650 ekranu dotykowego ?

Artur
Gość
Wysłany: 2007-07-25, 09:07   Nawigacja

Zaglądajcie czasem do internetu pod adresami:

www.naviexpert.pl
www.nav4all.pl

macie DARMOWE (lub prawie) oprogramowanie z doświadczenia wiem,
że dobre do wgrania na tel. Potrzebna jest tylko antenka za dwie stówki
i OK.

Pozdrawiam.

PS. TomTOMa nie polecam.

Gość

Wysłany: 2007-07-25, 09:17   

Ekran dotykowy jest dobry ale UWAGA: NIE w samochodzie !!!
Natomiast zaletą takiego zestawu jest właśnie możliwość zabrania
go nie tylko do samochodu ale na rower czy pieszą wędrówkę.

Podczas testowania naviExperta byłem zaskoczony jak po ustawieniu
rodzaju trasy "najkrótsza" poprowadził mnie przez polne drogi, dzięki
czemu ominąłem wielki korek na wylocie z W-wy. Podobnie działa
funkcja omiń korek (rewelacja).
Podczas wakacji w Szwajcarrii Kaszubskiej, testowałem nav4all i są
naniesione nawet ścieżki piesze (te szersze) naprawdę polecam.

Myślę więc, że spokojnie można z nim wędrować . . .

Pozdrawiam

Mike
Gość
Wysłany: 2007-07-25, 16:04   

A czy nie ma kłopotów z uruchomieniem nawigacji na spv e650? Czy brak ekranu dotykowego nie ogranicza funkcjonalności programów?

darek
Gość
Wysłany: 2007-07-26, 23:19   spv e650

Mike napisał/a:
A czy nie ma kłopotów z uruchomieniem nawigacji na spv e650? Czy brak ekranu dotykowego nie ogranicza funkcjonalności programów?

nie ma problemu z navi4all

pozdrawiam

mih
Gość
Wysłany: 2007-07-29, 19:54   

testowałem i nav4all i naviexpert'a. Oba te programy oceniam bardzo nisko. Skupie się tylko na minusach i to tych największych:
1. Oba programy nie są za darmo. Naviexpert - trzeba wysłać esemesa, min 10zł a dalej, oba programy "ciągną" mapy na żywo z sieci - to oczywiście są koszty, które ciężko planować, szacować. Nav4all nie ma dodatkowych kosztów użytkowania tylko do końca 2007r.
2. Oba programy chwalą się ciągłą aktualizacją map - nieprawda. W wawie jakiś miesiąc temu oddano do użytku ważną część trasy siekierkowskiej - po stronie praskiej. Żaden z testowanych programów nie miał aktualnych map.
3. Pokrycie słabsze niż to z TomTom 5, gdzie podobno pokrycie Polski wynosi ok 20%
4. Nav4all - fatalna jakość dźwięku lektora. Jedyne co można z tym zrobić to wyłączyć go!
5. Nav4all - w razie pomyłki kierowcy bardzo wolno przelicza nawą trasę - to jest kwestia nawet 90sek.
6. Nav4all - miałem ciągłe kłopoty z gasnącym ekranem komórki, mimo sprawdzenia po kolei wszystkich opcji dotyczących podświetlania ekranu. Naviexpert - trzeba dograć kolejny programik, aby ekran komórki nie wygasił się...yeeaaa :(

Jeżeli miałbym dokonać wyboru z cyklu "lepsze zło" to ja idę do sklepu po TomTom'a.
A, oba programy testowałem na SPV E650.

Gość

Wysłany: 2007-08-02, 07:06   

Ale TomToma chyba nie testowales na SPV E650, bo probowalem 6.2 i nie zgadza sie wersja Windowsa...

Gość

Wysłany: 2007-08-03, 20:47   

Anonymous napisał/a:
Ale TomToma chyba nie testowales na SPV E650, bo probowalem 6.2 i nie zgadza sie wersja Windowsa...
Ja knarazie to nic nie chce chodzić

gosc
Gość
Wysłany: 2007-08-09, 15:27   

I W KOńCU JAKA NAVI CHODZI NA SPV??650

picatchu
Gość
Wysłany: 2007-08-14, 16:55   

NA SPV E650 HODZI WIECEJ programow jak na symbianie, mam SPV E650 i NOKIE E65 na SPV hodzi TT v 6 ,Mobile ,Navigon,Destinator voila

picatchu
Gość
Wysłany: 2007-08-14, 17:02   

Osobiscie uzywam wlasniei TomTom Navigator v6 i bardzo dobrze dziala na spve650,Destinator 7 natomiast sie zawieszal czasem,jest jeszcze Mapa Map ,tez dziala , IGO nieudalo mi sie zainstalowc,ale koledze poszlo na Fujitsu Siemens Loox,tez WM chyba 2003,Autopilot dziala,sprawdzalem,jeszcze Rout 66 zostaje to niewiem czy chodzi...

Osa
Gość
Wysłany: 2007-08-15, 21:04   Nawigacja na SPV E650

Sory koleś, ale ty naviexperta chyba na oczy nie widziałeś, a tym bardziej na SPV E650 (nie ma wersji na tą komórę, wogóle na żadną z windą). Tomtom przy naviexpercie jest malutki (szczególnie jesli chodzi o pokrycie map Polski i aktualność map). Mogę coś o tym powiedzieć, bo długo używałem Naviexperta na Simensie S65, a teraz odpaliłem na SPV E650 Tomtoma 6 (nie polecam, bo trzeba nieźle kombinować z obsługą bez ekranu dotykowego) i Tomtoma 5.

Odpowiedz do tematu