Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Przesunięty przez: prezez
2007-06-05, 22:31
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Robinxp 
NV-U70

Wysłany: 2007-05-30, 18:19   Nawigacja Sony nv-u70

Witam jestem tu nowy i jest to mój pierwszy post od paru dni posiadam nawigacje sony nv-u70 ale niestety ma bardzo kiepska mapę polski wręcz fatalna nawet niema na niej mojego miasta i chciałbym sie dowiedzieć czy jest możliwość dograna szczegółowej mapy polski.
Jakiej firmy są oryginalne mapy w sony?

szczotka 

Wysłany: 2007-05-31, 19:34   

Jak kupisz oryginalną mapę sony (jeżeli jakaś dokładniejsza wogóle jest) to oczywiście, że można dograć. Można też zainstalować coś innego np. destinatora, miomap lub tomtoma. Do tych programów mapy są dokładniejsze.

Gość

Wysłany: 2007-06-20, 11:46   nv-U70T

szczotka napisał/a:
Jak kupisz oryginalną mapę sony (jeżeli jakaś dokładniejsza wogóle jest) to oczywiście, że można dograć. Można też zainstalować coś innego np. destinatora, miomap lub tomtoma. Do tych programów mapy są dokładniejsze.

Witam

Podoba mi sie odpowiedz kolegi ze mozna poszerzyc mozliwosci tej navigacji ale mam w zwiazku z tym klika pytan.

Jezeli chodzi o dogranie mapy np.polski to konkretnie i jakiej mapie myslisz auto mapa ?
No i jak to zrobic bo ladnie napisales ale malo konkretnie.Przynajmniej dla mnie.

Mam takze komunikat od paru miesiecy ze posiadam stara mape chociaz navi kupilem w tamtym roku.Tez sie wkurzylem bo nie chodzi o to ze stara tylko o to ile kosztuje nowa,bo niestety sony juz nie aktualizuje gratis od pewnego czasu.
W necie echo tylko orginal a to wiadomo nie jest tanie.
Moze ktos ma jakies namiary.Bylbym bardzo wdzieczny gdyz jestem kierowca ciezarowki a malo tego nie moge sie bardzo mylic :!: jadac z przyczepa.

Chcialem sobie takze poszerzyc troche maszyne o informacje o radarach ale w necie jest duzo tego materialu ale konkretnie nie na sonaka.
Czy mozna wgrac z tom tom i jakiego bo w necie sa do 500 600 900 .Niewiem jak to poprostu zgrac.
Po prostu nie chce sobie czegos sknocic w swojej navigacji.Robilem juz duzo rzeczy na swoim kompie ale z navi nie jestem najlepszy.

Pozdrawiam gozdzik

Gość

Wysłany: 2007-06-20, 16:27   

napisz do mnie na priv

joseph

Wysłany: 2007-06-20, 16:28   

tomtoma teoretycznie sie da
Ostatnio zmieniony przez joseph 2007-08-02, 20:20, w całości zmieniany 1 raz  

szczotka 

Wysłany: 2007-06-21, 12:25   

Automapa to nie za bardzo (będzie się wieszać). TomTom ma najnowszą mapę dosyć dokładną i chodzi przyjemnie na nv-u50 i 70T (na tych modelach sprawdzone). Miomap też ma dokładne mapy, tylko dźwięk trochę charczy. Destinator chodzi gładko, mapy też są w porządku, napewno lepsze niż te oryginały sony. Jeżeli chcesz drążyć temat to pisz na gg lub maila.

gozdzik

Wysłany: 2007-06-21, 14:59   

Dzieki

Teraz juz troche lapie.
Dalem logujac sie na forum by powiadomilo mnie przy odpowiedziach na moj post ale echo.
Gdybym tu nie zajrzal to bym pomyslam ze nie ma sensu dalej pytat.Pisze o tym bo niewiem czy wszystko dziala na forum.Wiec wiadomosc do admin.No chyba ze u mnie cos...
Wiem ze tematy navi sa jeszcze swieze ale mysle ze sie z czasem rozkreci napewno.

Pozdrawiam gozdzik Odezwie sie na priv.

tomekhudy

Wysłany: 2007-07-08, 22:10   

Witam !
Właśnie dostałem model NV-U70 z USA i nie wiem jak się zabrać za wgranie jakiegoś innego oprogramowania, czy znajdzie się ktoś miły i wytłumaczy mi to od podstaw :)
Z góry dziękuje.

agnn 

Wysłany: 2007-07-17, 21:38   

jest dokładniejsza mapa polski a w porównaniu z nv-u70 to super dokładna... w najnowszym modelu sony[u92t]. zakup u70odradzam jezeli ktos chce miec jakakolwiek mozliwosc poruszania sie po polsce natomiast jezlei chodzi o europe zachodnia polecam goraco. a tak w ogóle zastanawiam sie jaki sens jest kupowania nawigacji sony skoro wgrywacie mapy z tom toma czy automapy. to już chyba lepiej nie ryzykować i używać map i nawigacji tej samej firmy... ale ja tylko tak teoretycznie bo w praktyce sprawdzić nie mogę...

TYPE-R

Wysłany: 2007-07-24, 12:57   

Witam jestem tu nowy i mam pytanie o Sony nv-u70 mianowicie zakupila mi ta nawigacje moja siostra w niemczech i tam kupujac ja przeczytala ze na polske bedzie robiona aktualizacja:( w Niemczech korzystalem z niej i bylem zadowolony na maxa natomiast w Polsce jest tragedia nie mia miast droga urywa sie przed katowicami.....Moje pytanie jest nastepujace czy jest mozlowosc wgrania map polski tak aby nie utracic pozostalych map i ewentualnie miec Polske czy trzeba cala mape europy wgrywac jesli tak to jaka mape i w jaki spsob to zrobic....bardzo prosze o pomoc ...Pozdrawiam

cfaniok 

Wysłany: 2007-09-29, 08:27   

witam wszystkich

także posiadam tą nawigacje, kupilem ją w holandii, poki nie wracalem do polski wszystko bylo ok, mapy mialy zaznaczone każdą nawet najmniejszą droge ;] problem pojawil sie jak wrocilem do kraju, mapa polski to porazka, w moim miescie jest 1 droga :/ jakby ktos mogl mi pomoc w dograniu jakies mapy bylbym wdzieczny, obojetnie jaka mapa to bedzie zalezy mi tylko na w miare dobrej mapie polski +niemcy i holandia, z gory dziekuje

SeThPl 

Wysłany: 2007-10-02, 15:16   

może dało by się dograć soft z NV-U71 ?? nie mam możliwości sprawdzenia tego w praktyce, ale myślę , że można by spróbować. kiedyś wgrałem soft z U50 na U51 i działał(manele wewnątrz są takie same w U71 jak w U51, stąd pomysł, że może pójść), więc idąc tym tropem może z U71 pójdzie na U70 - w razie czego odzysk z backupu i szafa gra :D Ponadto procesor obsługujący U50 i U51 (a co za tym dzie pewnie U70 i U71) jest ten sam (ten sam model, ta sama częstotliwość). Wrzucamy mapy destinatora i można szaleć.

mikulas 

Wysłany: 2007-11-05, 11:51   

Witam posiadam oryginalny update z mapami do U50 U50T U70T zainteresowanych aktualizacją proszę o kontakty na gg albo maila. Pozdr.

kodi 

Wysłany: 2008-03-26, 19:10   

Witam jestem tu nowy zakupiłem niedawno Sony NV U70 softa mam z 2005 i jest troszkę nieaktualny narazie jeżdżę po niemczech i jest w miarę ale mapa polski to tragedia , dlatego szukam aktualizacji za rozsądna cenę i tu pytanie do "mikulasa" masz jeszcze ten update?
pzdr

darekmarta1975

Wysłany: 2008-03-27, 14:37   

szczotka

czesc mozesz mi napisac jak odblokowac ta nawigacje i jakie najlepiej chodza mapy.Pozdrawiam moje gg 8803159 ale mozesz mi tu odpisac,

Odpowiedz do tematu