Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
komandoos

Wysłany: 2010-03-05, 22:47   Nawigacja w telefonie Samsung

witam, jest to mój pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc opisze wiec swój problem:
posiadam Samsunga G810 (posiada Symbiana 60v3) i mam w nim wbudowany GPS'a, lecz nie chce mi odszukac mi on pozycji w jakimkolwiek miejscu, potem wyczytalem ze musze aktywowac metode pozycjonowania poprzez interfejs Bluetooth lub siec bezprzewodową. na internecie znalazłem na forum ze ponoc dziala jak sie polacze z modulem GPS(ale takowego nie posiadam). a przez WIFI juz nie raz sie lączyłem lecz nie wiem jak mam to aktywowac przez WIFI. wiec czy ktos moglby mi wytłumaczyc jak aktywowac przez WIFI (badz uzyczyc modulu GPS na 10 minut (na terenie Wałbrzycha badz okolic,napewno osoba nie bedzie stratna :wink: )) badz jakis inny sposób zeby mi wbudowany GPS dzialal??

próbowalem juz róznych sposobów opisanych na internecie typu full resety komórki,wgrywanie softa,nawigacji,zmiana serwera pozycjonowania itd. i zadne nie zadzialały

Odpowiedz do tematu