Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
kruto 

Wysłany: 2007-05-15, 08:45   JAKA MAPA zamiast CN EUROPE NT EE REGION 1 V9

Witam kupiłem niedawno GARMIN nuvi 300 i mam pytanie bo sprzedawca mnie zapewniał ze jest tam cała europa zachodnia jak wiecie nie jest to do końca prawda w sumie zadna prawda wiem ze jest mapa europy zachodniej za jakies 700 pln ale chciałbym abscie wypowiedzieliu sie co mi radzicie w tej sytuacji . Zalezy mi na takich krajach jak czechy , austria , chorwacja , niemcy , francja , hiszpania i portugalia ni i POLSKA. Mam jeszcze pytanie czy w tej mapie europa zachdnia MAPA POLSKI jest bardziej szczegółowa niz w tej wersji mampy którą mam z gory dzieki za odp na to pytanie.

RAV 

Wysłany: 2007-05-15, 09:09   

W tej sytuacji najlepiej było kupić Nuvi 350 z CNE (cała Europa) i GPMapą (dokładna Polska), ale skoro jest już po zakupach, to pozostaje mi zaproponować CNE z pełną Europą i ewentualnie dodatkowo GPMapę. Trzeba będzie dokupić kartę pamięci (sugeruję 2 GB). Jeśli chodzi o Garminy, to nic lepszego niż CNE dla Europy Zachodniej nie istnieje. Pokrycie Europu Wschodniej w tej mapie jest słabsze, ale trzeba pamiętać, że w poprzednich wersjach nie było tam prawie nic. System map Garmina ma tę zaletę, że można w odbiorniku łączyć mapy różnych producentów (a nawet robione własnoręcznie).

Inną możliwością jest sprzedanie Nuvi 300. Policzmy koszty. CNE kosztuje 699 zł, a GPMapa 549, razem 1248 zł. Nuvi 350 z tymi mapami kosztuje 2248 zł, więc jeśli uda Ci się sprzedać swoje Nuvi za więcej niż 1000 zł minus cena karty pamięci (cena sklepowa Nuvi 300 z CNEE: 1199 zł), to będziesz do przodu.

RAV (blogN.pl)

kruto 

Wysłany: 2007-06-18, 21:52   

Juz udalo mi sie wymienic NUVI 300 na 350 w Media Mark , pan ktory mi sprzedaz poczol sie chyba winny i mial takie wielki poczucie winy ze po 33 urzytkowania nuvi 300 wymienil mi za doplata 350 PLN na nuvi 350 mysle ze to dobry interes

Odpowiedz do tematu