Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
ludwik80

Wysłany: 2012-01-24, 09:51   Zabezpieczenie przed kradzie??

Zastanawiam si? nad wprowadzeniem nowego zabezpieczenia samochodu przed kradzie?? w postaci lokalizatora gps, tym bardziej, ?e nied?ugo b?d? przed?u?a? AC, wi?c licz? na zni?k?. Urz?dzenia tego typu s? naprawd? ma?e, ?eby mo?na je by?o ukry? w dowolnym miejscu, zastanawiam si? jednak nad ograniczeniami jakie trzeba wzi?? pod uwag?, czy je?eli "g??boko" ukryj? nadajnik, czy sygna? b?dzie dostatecznie silny?

neo18

Wysłany: 2012-03-30, 23:09   

ja polecam zamontowanie lokalizatora gps! ?wietna sprawa. zanim zalozylem do swojego auta przetestowalem bardzo duzo rozwiazan. Pytalem na forach i wsrod znajomych. zdecydowalem sie na gpsguardian.pl .bardzo duzo fuknkcji i dostep do platfromy 24 h na dobe.

Maurinho 

Wysłany: 2014-02-24, 21:04   

Tez sobie w taki sposób zabezpieczylem auto. Teraz zawsze wiem, co sie z nim dzieje i w razie czego samochód jest unieruchamiany, a do zdarzenia jedzie patrol interwencyjny. Teraz zlodzieje mi nie straszni. Mam wykupiona usluge w firmie SMA z Warszawy - place miesieczny abonament i nie przejmuje sie niczym :)

jasiumichyt

Wysłany: 2014-05-23, 16:32   

Lokalizatory GPS montowane w pojazdach przez specjalistycze firmy s? tak skonstruowane i montowana, ?e nie ma najmniejszych obaw o to.

GPS_ikol

Wysłany: 2015-10-09, 11:06   

Sprawdzony lokalizator GPS na pewno sprawi, ze nie bedziemy miec obaw dotyczacy kradziezy samochodu. Jesli do kradziezy by doszlo, ekipa poszukiwawcza ikol wyrusza w teren i szuka skradzionego pojazdu. Wiecej informacji na ten temat mozna przeczytac TUTAJ

Odpowiedz do tematu