Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
elektrofreak

Wysłany: 2010-04-28, 09:57   

o kurcze przyznam się szczerze , że w tych problemach nie jestem w stanie pomóc , mimo że bardzo bym chciała ponieważ u mnie wszystko jest ok, a gdzie kupiłeś może warto wysłać maila do sprzedawcy i zapytać o co chodzi.

ivan4

Wysłany: 2010-04-28, 16:54   

Pisalem ale poki nie doszlo do zakonczenia tranzakcji bylo wszystko ok jesli o kontakt ale po niej juz kontakt zamilkl mowie o allegrowiczu ktory sprzedal mi gps takze jakos dam rade dziki za pozrady pozdrawiam

ciamak7

Wysłany: 2010-05-05, 19:02   

Witam,
Dołączam się do prośby o istrukcję, ciamak7@wp.pl.
Z góry dziękuję!

kolega.a

Wysłany: 2010-05-26, 11:07   nawigacja www. vordon.pl NIe kupować z tej strony !!!!!!

Chciałem kupić tą nawigację ze strony www.vordon.pl nawet zapłaciłem za nia 21.04.2010 prawie 300 zł i do tej pory nie mam jej. Dzwoniłem przepraszali zwalali winę na wulkan pył i na wszystko. Zapewniali że została wysłana i nic ani nawigacji i pieniędzy nie chcą oddać. TAK WIĘC NIE ZAMAWIAJCIE PRZEZ TA STRONĘ

WWW. VORDON.PL NIE KUPUJCIE TAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

UWAGA DZIAŁAJĄ TEŻ NA ALLEGRO. MOJA SPRAWA TRAFIŁA NA POLICJE NIESTETY

erni7610 
erni

Wysłany: 2010-05-30, 10:06   

Pomocy posiadam navi vordon 4,3" kupiłem na tej aukcji http://allegro.pl/item101...gratis_1zl.html i nie mogę wgrać ani przez kartę pamięci ani przezkabel łącząc komp z gps chyba jest zablokowana PROSZĘ O POMOC

elektrofreak

Wysłany: 2010-12-10, 18:21   

Nie wiem co mam pan do tego sklepu, ja regularnie kupuję na vordon.pl i jestem na prawde zadowolony, nigdy nie miałem problemu, czasami zdarzają się opóźnienia i nie trzeba od razu lecieć na policje w koncu sprzedawca też człowiek i może coś się wydarzyć. PO za tym skoro był pył wulkaniczny to co oni mieli panu ta paczkę zmaterializować , jak ona utknęła w chinach. Nie musi Pan tak od razu oczerniać firmy bo to uczciwa i rzetelna firma , ja nie miałem nigdy problemu i wielu moich znajomych również. ja polecam vordon.pl, a Pana pozdrawiam

zaniak 

Wysłany: 2011-02-26, 23:40   

Jeśli poradziliście z odblokowaniem Vordona prosiłbym o instrukcję - aby nie musiał każdy pytać oddzielnie - mógłby ktoś wrzucić gdzieś na serwer

mario5

Wysłany: 2011-02-28, 10:57   

ja również proszę o instrukcje odblokowania Vordona 5 :roll: oczywiście jeżeli można :lol: Pozdrawiam

jolejnik 

Wysłany: 2011-04-16, 22:08   Nawigacja Vordon

elektrofreak napisał/a:
Szanowny Panie Kolego przesłałem na twojego maila instrukcje jak odblokować nawigacje Vordona, polecam sie na przyszłość, pozdrawiam

Witam!
Jeśli można prosił bym o instrukcje do odblokowania nawigacji Vordon. Kupiłem ją na Allegro za 200zł

Z góry dziękuje :grin: :mrgreen: :grin:

kamilstachura

Wysłany: 2015-04-17, 21:26   

Nawigacja Vordon jest naprawd? ?wietnym urz?dzeniem. Mam j? od jakiego? czasu i nie mog? narzeka?. Przyzna? musz?, ?e cena mia?a dla mnie du?y wp?yw, na jej wybór, jednak nie ?a?uj? i z pewno?ci? zakupi? bym j? powtórnie. ?wietna jako?? w niskiej cenie. Polecam.

[ Dodano: 2015-04-17, 22:32 ]
Za namow? córki w ko?cu przekona?em si? do u?ywania nawigacji w samochodzie. Wcze?niej zawsze u?ywa?em map, jednak by?o to do?? m?cz?ce. Nawigacja jest znacznie prostszym rozwi?zaniem. Nawigacj? Vordon ?atwo zamontowa? i obs?ugiwa?. I nie trzeba si? zatrzymywa? ?eby sprawdzi? gdzie dalej jecha?. Polecam wszystkim, zw?aszcza tym nie zaznajomionym z nowinkami technicznymi.

Odpowiedz do tematu