Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
xdidiax

Wysłany: 2011-07-08, 14:25   Problemy w Sigmie ST10 z nawigowaniem, dziwnie prowadzi

Witam, borykam si? z takim zpytaniem w sumie dwoma, poniewa? mam wybór drogi jako najszybsza i najkrótsza i niewiem co lepsze?

Problem na najkrótszej jest taki ?e jezdzac po Poznaniu prowadzi mnie samymi w?skimi uliczkami, a na najszybszej opcji jest taki ja przedstawiam na rysunku ( kolor czarny prawidlowo powinno byc a na czerwono zaznaczy?em jak mnie poprowadzi?a dookola)
Prosz? o pomoc w ustawieniach, z góry dzi?ki.

Ps. obecnie posiadam mapy: MapaMap Sigma Lite-SE
Zaktualizowa?em wczoraj do: Wersja 6.3.2 mapa PL_1260-200909-SE

Chroper

Wysłany: 2011-07-08, 16:09   

[quote="xdidiax"]Problem na najkrótszej jest taki ?e jezdzac po Poznaniu prowadzi mnie samymi w?skimi uliczkami[/quote]

Zupe?nie prawid?owo. Wybieraj?c opcj? ''najkrótsza'' zawsze b?dzie wybiera?a tras? najkrótsz? a wi?c w?skie drogi. W tym wypadku chodzi o pokonanie trasy i wykonanie jak najmniejszej ilo?ci kilometrów.

Najszybsza natomiast, b?dzie prowadzi?a drogami szybkimi. Nadrobisz par? kilometrów
ale dotrzesz szybciej do celu.

Je?eli masz do przejechania par? kilometrów to wybieraj zawsze tras? najkrótsz?.
Bo nie warto nadrabia? np. 5 km. i dojecha? o 2 minuty szybciej.
To jest moja uwaga wybór nale?y do Ciebie.

Dodano: 2011-07-08, 16:21
Nie wiem dlaczeg mój ostatni post posiada dziwne znaki. Na podgl?dzie by?o wszystko OK :???:

xdidiax

Wysłany: 2011-07-10, 01:43   

Dzi?ki bardzo za info ;)
jak wida? co? na forum niehalo bo ja mam identycznie ze znakami jak ty ;)

VW-ClubPolska
http://vw-clubpolska.pl

Wysłany: 2015-02-11, 21:09   

Serdecznie witam wszystkich forumowiczów, jestem nowy na forum i prosze wyrozumialosc :wink:

Odpowiedz do tematu