Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Logos 

Wysłany: 2008-11-26, 02:03   Mapa Europy Zachodniej do HP iPAQ 316 Travel Companion

Witam. Dwa tygodnie temu zakupiłem ten iPAQ 316. Widziałem, że ma 31 krajów Europy. Kilka dni temu okazało się jednak, że mam tylko EU Wschodnią, bez Austrii i Niemiec, które bardzo potrzebuję. Dzwoniłem do HP. Powiedzieli, że nie ma możliwości doinstalowania EU Zachodniej do tego urządzenia. Przyłamałem się trochę, bo zależy mi na oryginalnych mapach HP. Zaś iPAQ 314 ma mapy EU tylko Zachodniej. Można je ściągnąć ze strony HP (http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareIndex.jsp?lang=pl&cc=pl&prodNameId=3544282&prodTypeId=215348&prodSeriesId=3544278&swLang=118&taskId=135&swEnvOID=2051)

Zrobiłem to i zainstalowałem na komputerze. Chciałem później dołożyć mapy Austrii i Niemiec do urządzenia, ale po włączeniu nie ma ich na liście wyboru. Czy ktoś może wie, co w takim razie powinienem zrobić, aby mieć te mapy?

marek216 
serwis gps

Wysłany: 2008-11-26, 06:13   

W ten sposób tego nie zrobisz.

Jesli chcesz legalnie to niestety musisz odblokować nawigację i kupić igo8 lub AutoMapę

Demotywatory dla elektroników
www.relaks.soft-serwis.eu

Logos 

Wysłany: 2008-11-26, 10:30   

Witaj, Marek. Dziękuję za informację. Widzę, że masz na swoim koncie wiele plusów i wielu Cię chwali. To super, żyj długo, he he.
Co do mojego wcześniejszego pytania, to iPAQ mam odblokowany, tyle że nie mogę za chiny wejść na pulpit WinCE. Dolny pasek Windows pojawia mi się tylko po wyjęciu baterii i restarcie iPAQ. Uruchamiam, wszystko jest, ale potem, kiedy zamykam okno (x) pasek znika i już się nie pojawia. Po ponownym uruchomieniu WinCE z pliku, okna folderów wyskakują normalnie, ale paska ze startem brak. Nie mogę też za chiny wejść na pulpit, ale nie do folderu pulpit tylko ten z tapetą. Jak uruchamiam iPAQ to czasem rozpocznie od pulpitu WinCE, a potem szybko znika i już go nie widzę. Tak jakby ciągle wyprzedzała ją ta niebieska aplikacja HP. Co mogę z tym zrobić?

O mapy pytam dlatego, że niemożliwe jest aby nie dało się tego jakoś dołączyć. NIektórzy sprzedają ten model z mapami na karcie 2GB. Ale gdzie kupić takie mapy Europy Zachodniej, nie mam pojęcia. Szukałem i guzik.

Włożyłem kartę z AutoMapą, uruchamia się pięknie, ale nie wykrywa mi GPS :( (, przy czym mam już "uwolnionego" GPSa
;autostart igo
igoautostart=0
Czemu zatem nie chce mi go wykryć? Jak coś Mark możesz podpowiedzeć w tematach będę wdzięczny.

jiger 

Wysłany: 2015-02-07, 06:05   

Czemu zatem nie chce mi go wykry?? Jak co? Mark mo?esz podpowiedze? w tematach b?d? wdzi?czny.

Odpowiedz do tematu