Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
woos 

Wysłany: 2014-06-25, 11:55   TT daje "plame"

Niestety musze opisac tu problem (dotyczy jak wynika z innego forum nie tylko mnie) aby przestrzec potencjalnych klientow TT...
Niedawno miala miejsce krytyczna aktualizacja programu TT Home. Niestety nie udalo mi sie jej uniknac a w jej rezultacie TT teraz natretnie proponuje mi mape 8.95 (aktualna to 9.30 - mam wykupiona) i rownie stare fotoradary (z fotoradarow zrezygnowalem juz dawno).
Oczywiscie przeslany mi mailem sposob naprawy byl smieszny bo nie wnosil nic ponad to co juz zrobilem wczesniej i co okazalo sie nieskuteczne. Zas w Call Center okazalo sie ze to sprawa ustawienia w ich systemie "kopii zapasowej" ktore to ustawienie takie jest i takie musi pozostac!
Smieszne, bo przed ta nieszczesna "krytyczna" aktualizacja TT Home problem nie istnial wiec skad nagle pojawila sie tak stara kopia zapasowa?
Oczywiscie moge uniknac klopotu nie zaaznaczajac do aktualizacji starej mapy ani tych fotoradarow ale jest to dosyc uciazliwe i wymagajace pamietania a chyba swiat dazy do ulatwien i uproszczen? No ale jak widac TT to wyjatek...

Hans Kloops 
hanskloops

Wysłany: 2014-08-30, 13:15   

Powiem szczerze, nie zaobserwowalem takiego problemu u siebie :roll:

Pomagam kiedy umiem ;)

kamil.mirkowsky 

Wysłany: 2014-08-31, 23:33   

U mnie równie? brak takich objawów.

woos 

Wysłany: 2014-09-02, 23:13   

fajnie, ciesze sie ze nie macie takich problemów.
Nekanie TT dalo mi tyle ze pomimo iz wczesniej twierdzili ze NIC nie da sie zrobic udalo sie im jednak usunac te pseudoaktualizacje starych fotoradarów. Aktualizacja starej mapy jednak pozostala. Ludzilem sie ze problem zniknie wraz z pojawieniem sie mapy 9.35 ale niestety. Tak wiec chyba juz na zawsze bede musial ostroznie aktualizowac mapy uwazajac aby przypadkiem nie zaptaszkowac wersji 8.95...

Odpowiedz do tematu