Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
AdrianRSL 
Adriano :)

Wysłany: 2014-08-03, 11:04   Jaka antena do RADIA PRESIDENT HARRY III ASC ?

Witam

W?asnie co zosta?em posiadaczem nowego radyjka firmy PRESIDENT Harry III ASC, i mam pytanko co my?licie o antence ML-145 oczywi?cie firmy president? czy magnesówke tez musze stroi? ?

Hans Kloops 
hanskloops

Wysłany: 2014-08-30, 12:49   

AdrianRSL napisał/a:
W?asnie co zosta?em posiadaczem nowego radyjka firmy PRESIDENT Harry III ASC, i mam pytanko co my?licie o antence ML-145 oczywi?cie firmy president? czy magnesówke tez musze stroi? ?

Poczytaj o pdróbkach i nie daj sie naciac na niska cene: ML-145 Jak rozpozna? orygina? od podróbki

Kazda antene do CB radio potrzeba zestroic !
Mozna to robic raz na rok lub co dwa lata, jak antena jest przymocowana w jednym miejscu na stale, lub mozna to zrobic czesciej jezeli antena jest magnesowa i stawiana jest gdzie popadnie.
Najczesciej przy antenie magnesowej, stosuje sie prosta zasade: stroi sie antene w miescu w którym bedziemy zawsze ja ustawiac i przyklejamy w tym miejscu kawalek foli samoprzylepnej aby zanaczyc miejsce stawiania anteny i zabezpieczyc lakier od obtarcia.

pozdrawiam

Pomagam kiedy umiem ;)

Odpowiedz do tematu