Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
KStelmach

Wysłany: 2014-08-19, 00:06   Jak stworzy? program do nawigacji?

Witam. Ostatnio zainteresowalem sie tematem nawigacji i w mojej opinii na rynku oprogramowan jest sporo miejsca do zdobycia. Jezdzac po Europie korzystalem z wielu urzadzen i nie wiele bylo takich które móglbym z czystym sumieniem polecic. De facto bylem zaskoczony, ze "Nasza" Automapa to jeden z najlepszych programów na Europe (moje subiektywne zdanie).

Ale mam pytanie:
Co trzeba zrobic, jakie kroki podjac aby taki program napisac powiedzmy na windows czy Androida?

Trzeba miec wlasna satelite np aby takie oprogramowanie/urzadzenie moglo byc naprowadzane?

Jakie koszty bylyby takie inwestycji aby wypuscic nowe oprogramowanie na rynek?

Oczywiscie nie spodziewam sie odpowiedzi zawierajacej caly biznes plan, po prostu dumam czy majac jakis tam kapital wlasny jest szansa stworzyc w Polsce jeszcze jeden fajny program, powiedzmy udoskonalona wersja MapaMap.

Pozdrawiam Krzysztof.

jasiumichyt

Wysłany: 2014-08-24, 22:26   

W?asn? satelit?? Nie wydaje mi si?, ?eby wszystkie firmy, które produkowa?y tego typu oprogramowanie mia?y w?asne satelity.

Musisz poszuka? o pisaniu programów telemetrycznych, dotrze? do dokumentacji z jakich baz danych korzystaj? obecne ju? na rynku programy.

Hans Kloops 
hanskloops

Wysłany: 2014-08-30, 11:35   

Wydaje mi sie ?e to pomysl utopia :roll:

Pomagam kiedy umiem ;)

Odpowiedz do tematu