Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Ikarum 
Ikarum

Wysłany: 2013-08-19, 14:24   Reklamacja Aktualizacji mapy TomTom?

Witam

Jestem posiadaczem nawigacji samochodowej TomTom XXL IQ Routes Edition, zakupi?em j? w marcu 2009r.
W zwi?zku z wyjazdem na wczasy i pojawieniem si? od 2009r nowych dróg w Naszym kraju postanowi?em dokona? aktualizacji map. w tym celu zakupi?em 06 sierpnia 2013 r za 107 z? aktualizacje map - 1SAA.097.30.9.10 Polska v9.1

I s?uchajcie - jak cz?sto firma TOmTOm aktualizuje mapy Naszych dróg?
Bo moja "NOWA" mapa nic nie widzia?a. Ani oddanej obwodnicy Pabianic w lipcu 2012r wraz z wszystkimi w?z?ami drogowymi, ani autostrady z ?odzi do Warszawy czy Trasy ze Strykowa do W?oc?awka, pomijaj?c ju? wszelkiego rodzaju proste Ronda w ró?nych miejscowo?ciach.... i doprowadzaj?c mnie do Szewskiej w?ciek?o?ci gdy poprowadzi?a mnie (ju? nie pami?tam jaka to by?a miejscowo?? - pomi?dzy Kutnem a W?oc?awkiem) drog? która w pewnym momencie si? sko?czy?a za? przedni? znajdowa? si? Wielki nasyp na którym przebiega?a trasa na Gda?sk. Wyjecha? z miejscowo?ci tej nie mog?em bo Nawigacja widzia?a jedynie t? drog? której ju? nie by?o - i musia?em zda? si? na siebie, zaczepiaj?c okolicznych mieszka?ców.

Chcia?em zareklamowa? powy?sz? aktualizacj? Map, jednak nigdzie nie widz? kontaktu do oddzia?u w Polsce.
Prosz? o pomoc
Pozdrawiam Darek

Hans Kloops 
hanskloops

Wysłany: 2013-08-20, 12:15   

spróbuj tutaj >>> https://www.facebook.com/...location=stream , reaguj? najszybciej :wink:

Pomagam kiedy umiem ;)

woos 

Wysłany: 2013-08-21, 10:12   

no to gratuluje bo ja mam wrazenie ze na FB TomTom dziala jedynie spektakularnie na pokaz unikajac jak sie tylko da wszelakich zobowiazan :)

dzichad 
allah akkbar

Wysłany: 2013-08-21, 10:19   

To jest oczywiste, ka?dy prowadzi swój fanpage tylko po to aby agitowa? potencjalnych nabywców i reklamowa? swoje produkty :twisted:

Taki ju? jest ten FB :idea:

Allah Akbar
forum GPS-360.com.pl

woos 

Wysłany: 2013-08-21, 10:22   

tak, ale to co napisales pozostaje w pewnym konflikcie z zacheta Hansa aby sprobowac zalatwic cos z TT na FB - i to skutecznie, szybko :)

dzichad 
allah akkbar

Wysłany: 2013-08-21, 10:27   

Na pewno chcia? dobrze, zawsze to lepsze ni? wcale komu? nie pomóc :wink:

Allah Akbar
forum GPS-360.com.pl

woos 

Wysłany: 2013-08-21, 10:29   

Nie watpie ze chcial dobrze. Ja takze chcialem dobrze wiec wolalem przestrzec zainteresowanego aby nie robil sobie zbytnich nadziei i tym samym uniknal rozczarowania :)

dzichad 
allah akkbar

Wysłany: 2013-08-21, 10:34   

Trzeba zawsze próbowa? ka?dego sposobu i atakowa? z ka?dej strony, szczególnie wtedy kiedy znik?d nie ma pomocy...

ps. zagladasz na to drugie forum od Hansa ?

Allah Akbar
forum GPS-360.com.pl

woos 

Wysłany: 2013-08-21, 10:55   

Racja, zawsze i wszedzie trzeba probowac dlatego przestrzegajac nie osmielilem sie zniechecic :)

Na tamtym forum bywam bardzo sporadycznie - na ile pozowala czas w domu bo niestety w pracy mam jakies blokady i nie jestem w stanie tam wejsc.

dzichad 
allah akkbar

Wysłany: 2013-08-21, 11:01   

Tam si? zmieni? lekko adres wi?c mo?e dlatego nie mo?esz tam wej??, nowy mam w swoim podpisie... :wink:

ps. nie moge sie przyzwyczai? do braku polskich znaków :evil:

Allah Akbar
forum GPS-360.com.pl

woos 

Wysłany: 2013-08-21, 11:08   

Dzieki, jakie to proste... kliknalem na Twoj adres i ... wszedlem :) A w zakladkach mialem adres podany mi kiedys przez w/w kolege no i byla klapa ;)
Uwielbiam brak polskich liter... moze to malo patriotyczne ale ulatwia mi pisanie na kazdym medium (a takze ponoc zaoszczedza wydatków) :)
No ale chyba zeszlismy juz z tematu watku wiec dziekujac za wyrozumialosc jego autorowi jak rowniez moderatorowi juz milkne ;)

Hans Kloops 
hanskloops

Wysłany: 2013-08-21, 19:27   

Jak zwykle chcia?em pomóc :wink:

Pomagam kiedy umiem ;)

gold987

Wysłany: 2013-09-23, 16:47   

I jak? Przyj?li reklamacj??

woos 

Wysłany: 2013-10-18, 14:51   

Nie... no nie wierze w to ze to pytanie zostalo zadane powaznie ;) TT ma w glebokim powazaniu uzytkownikow w PL o czym zreszta moglem sie niedawno przekonac :) No bo uzytkownikow np w D traktuje znacznie lepiej ale wiadomo... :) Tak wiec jesli ktos nie lubi rozczarowan ze strony producenta i jego serwisu to powinien sobie raczej odpuscic TT :)

Odpowiedz do tematu