Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
eauto 
eauto

Wysłany: 2012-10-14, 12:49   Igo Primo2 Becker z116 brak na pulpicie telefonu-bluetooth

Witam
Mo?e nie jest to ciekawe ale ...musz? opisa? .....
Moje zmagania z Beckerem z116 (chcia?em mie? nowsze mapy :!: !!)
Skasowa?em orygina? igo8 z nawigacji i na to miejsce wgra?em Igo Primo 2 becker for Modecom MX2 (szkoda ?e nie ma Becker dla Becker!!!) i mapy najnowsze :mrgreen: :!: igo Primo 83 85 (2GB pami?ci :cry: a wi?c nie wszystkie)..i po ma?ych perypetiach (dla mnie du?ych!!!) wszystko ,tzn mapy,interfejs, chodz? !! i jest pi?knie spe?ni? si? mój "sen":))
Ale po co to pisze?
Bo to jest interfejs na inn? :!: navi w domy?le i nie ma: opcji Telefonu !!! :!: :cry:Nie! wy??cza u?pienia górnym przyciskiem (Becker z116) :cry: Wy??cznik na interfejsie nie wy??cza a resetuje do panelu pierwszego...
i niestety b?d? musia? chyba wróci? do orygina?u i zastosowa? kart? SD z " jakim? tam" , sk?din?d przemy?lnym :) ) ! wynalazkiem-nak?adk?...
a tak by?o blisko....
Pisz? o swoich doznaniach i problemach bo szkoda mi si? z nowym wystrojem ?egna? bo jest taaaki ...pi?kny!!! i mam nadziej? ?e kto? mo?e mia? wi?cej determinacji i zamieni? :-D for Modecom na Becker

to tyle...dzi?ki za wys?uchanie... :oops:

[ Dodano: 2012-10-14, 11:06 ]
ps
automapa pi?knie wchodzi z autorunu AM for Becker ale po wyjsciu z AM i chc?c wej?? w Beckera chyba wchodzi w jak?? ?lep? uliczk? i nie ten adres bo sie zawiesza na startowym.po wy??czeniu g?ównym wy??cznikiem i bez wyjmowania karty AM ale od razu wej?ciu w Beckera jest wszystko OK!

Odpowiedz do tematu