Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
kmarcin20

Wysłany: 2010-06-05, 00:23   gps w nokii 5230

Witam. Ostatnio zakupiłem ten telefon. Chciałem sprawdzić gps - w związku z tym ściągnąłem do telefonu ovi maps ze strony nokii. Wszystko działa ok. Ale mam pytanie: jeśli w Ustawieniach->Internet-> ustawię połączenie online to za korzystanie z gps'u będę płacił(czy łączy się on wtedy z internetem)? Pytam dlatego że muszę ustawić połączenie online aby gps ustalił mi trasę. Szukałem odp na wielu stronach i niestety jej nie znalazłem,a nie chce żeby wielkość rachunku była nieziemska. Proszę o pomoc. z góry wszystkim dziękuje.

[ Dodano: 2010-06-05, 10:59 ]
Chyba znalazłem odpowiedź. Jeśli wyłączy się wspomaganie gps przez AGPS i przejdzie na połączenie online to gps nie łączy sie z internetem i jest zupełnie darmowy. Jednak żeby używać gps trzeba poczekać nawet ok 10 min. Może sie komuś przyda ta informacja. Jesli uważacie że nie to mozecie usunąć. elo

Noteo_pl 
www.noteo.pl

Wysłany: 2010-09-07, 13:13   

Tak,jeżeli połączysz się z internetem to za każdy kb płacisz zgodnie z taryfa naliczaną przez operatora. Dobrze jest wykupić sobie pakiet internetu,dostępny np w sieci Plus.

duckme 

Wysłany: 2012-03-26, 23:10   

Mi si? przyda?a ta informacja, bo niedawno si? zrujnowa??m przez ten okropny gps w telefonie ;/

[ Dodano: 2012-03-27, 00:10 ]
Mi si? przyda?a ta informacja, bo niedawno si? zrujnowa??m przez ten okropny gps w telefonie ;/

Odpowiedz do tematu