Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
thorgal1

Wysłany: 2009-04-27, 22:33   SONY NV-U92TC - po uśpieniu ciemny ekran ( ciemniejszy )!!!

Witam
navi jak w temacie
odblokowałem już na 2 sposoby ... znaczy pliki od dwóch różnych źródeł + wgrana mapa AM 5.3 ale to nieważne ... problem jest taki że jak zapodam jej prąd z gniazdka samochodowego, (bo taka ładowarka była w zestawie) i odłączę go to navi się pyta po angielsku czy pracujemy nadal na baterii czy idziemy spać i odlicza automatycznie czas 30s do uśpienia. Zapalam znowu zapłon, prąd idzie do gniazdka - navi się odpala ale obraz jest o 70% ciemniejszy.
nie mogę tego nigdzie ustawić ... nie ma znaczenia czy z uruchomioną mapą czy sprzęt jest tylko w systemie.
Pomaga dopiero wyłączenie nawigacji i włączenie jej ponownie. Na oryginalnej mapie jaka była wgrana do sony takie coś nie występowało.
jest tak ciemno że w pogodny dzień prawie nic nie widać ... w nocy jeszcze jeszcze.
Ktoś pomoże?

PS. sprzęt po odblokowaniu jak i przed działa idealnie (sygnał gps super, zero zawieszeń, itp)

tumek

Wysłany: 2009-10-01, 14:24   

Mam ten sam problem, czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem, lub da jakąś wskazówke?

thorgal1

Wysłany: 2010-05-13, 22:47   Odświerzam

problem nadal występuje, czy ktoś może spotkał się z tym problemem i sobie z nim poradził ?
albo ma jakiś pomysł?

Odpowiedz do tematu