Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Barty

Wysłany: 2009-11-13, 08:55   Navroad 560 czy cos innego

Witam!
Zamierzam kupic nawigacje samochodowa, najwazniejsze dla mnie to duzy ekran, mozliwosc wgrania do systemu dowolnej mapy.
Prosze o rade -
szczerze mówiąc najblizej mi do Navroad nr560.
Ale są jeszcze np. GoClever 5010 lub Lark 5

Prosze o rade i pomoc w wyborze...

zxc

Wysłany: 2009-12-08, 11:50   

http://forum.gps24.pl/viewtopic.php?p=44030#44030

jata5 

Wysłany: 2010-02-05, 12:01   

Witam.
co do nawigacji większych uwag nie mam, na pełnej baterii pracuje 2-4 godz. Jedna uwaga jeżeli chcesz kupić i korzystać z przeglądarki internetowej to musi być wersja win 5.0 Pro bo w wersji Core jest połączenie DUN po bluetooth ale mnie się nie udało uruchomić z tel E51. jedyne co działa to z E51 to połączenia telefoniczne tylko słabo słychać mino głosu na ful.
użytkuję 2 miesiąc i trochę żałuję chyba kupiłbym inną o zbliżonych parametrach ale tańszą.
ponadto prowadze korespondencję z servise Navroad na tema "internetu" oto treść
Witam,

W odpowiedzi na wysłaną przez Pana wiadomość, uprzejmie informuję, że na opakowaniu NR560BF w żadnym miejscu nie informujemy o tym, że urządzenie wyposażone jest w przeglądarkę internetową. Owszem, na zdjęciu urządzenia figuruje hasło „Internet”, co oznacza możliwość połączenia się urządzenia z internetem, które realizowane jest poprzez profil DUN Bluetooth’a.
Połączenie to umożliwia np. korzystanie z systemu AM Traffic w programie AutoMapa.
Hasło „Internet” nie jest tożsame z „przeglądarka internetowa”. Ta ostatnia, jest aplikacją umożliwiającą określony sposób korzystania z internetu.

Informację o różnicach pomiędzy urządzeniem w wersji systemu Core oraz Professional, znajdzie Pan na stronie z opisem produktu, czyli:
http://www.navroad.com/pl/produkt,94,pl.htm
Szczególną Pańską uwagę zwracam na fakt, że urządzenia wyposażone w system w wersji Professional są oznaczone nalepką na pudełku z informacją o wyposażeniu w przeglądarkę Internet Explorer 6.0.
Pozdrawiam
Best regards
Aleksander Sobolew
NavRoad
Po tej informacji dalej koresponduję bo mam problemy z bluetoothem "wyskakuje komunikat "bluetooth hardware error 10050 (controller not present).
Wybór pozostawiam tobie

Odpowiedz do tematu