Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
krzys120

Wysłany: 2008-11-10, 20:24   

Mógłby ktoś mi wysłać plik explorer.exe na email. Szukałem już wszędzie i nie mogę znaleźć. :cry: :cry: :cry:

janusz601

Wysłany: 2008-11-12, 11:50   

Witam ja tez prosze o ten plik bo nie mogę znalezc.
pozdrawiam

kemo1981

Wysłany: 2008-11-13, 18:00   

wszystkich chcacych pliki explorer.exe zapraszam na mojego chomika
W dziale Navi gotowe juz pliki Navi.exe i BTMon.exekliknij tu

motas

Wysłany: 2008-11-22, 11:03   odblokowalem ale jest zablokowana....

witam wszystkich,mam pytanie,odnosnie strady,a wiec tak,odblokowalem to ustrojstwo tak jak kolega na pocztku przedstawil,niewiem czy dobrze gdyz jestm cienki w te klocki ale,po restarcie pokazal mi sie "windowc CE" tak jak normalny komuter, z tym ze na pulpicie mam dwie ikonki pierwsza to "My Device" taki telefonik i druga to smietnik,probowalem szukac mapy ta ktora mialem ale niemoge jej znalesc,wiec postanowilem zgrac ja z plytki ktora dostalem w zestawie takie cos jak "przywroc mapy" wiec kliknelem na kompie i wyskoczyl mi komunikat "czy chce przniesc mape z karty SD czy z ActiveSync no i oczywiscie kliknalem to drugie i wyskoczyl mi komunikat ze " karta jest zabezpieczona przed zapisem.Usun to zabezpieczenie i ponownie umiesc karte w urzadzeniu.klikni nastepnie" wiec sie pytam o co biega to odblokowalem te karte czy nie.Juz niemam sil i nerwow,prosze pomozcie mi z tym problemem jak go rozwiazac,z gory dziekuje za pomoc

taurus522

Wysłany: 2008-11-24, 09:04   

kemo1981 napisał/a:
wszystkich chcacych pliki explorer.exe zapraszam na mojego chomika
W dziale Navi gotowe juz pliki Navi.exe i BTMon.exekliknij tu

Witaj.Nie mogę sobie dać rady z tym wszystkim mam 57lat.Kupiłem navi Panasonic,ta mapa jest nie dokładna,Czy naprawde jest możliwość wgrania innych map i odblokowania systemu????Pozdrawiam i dziękuję

xavi12

Wysłany: 2008-11-25, 16:47   strada

Cześć mam problem wrzuciłem te wszystkie pliki BTMon i Navi a wyświetla się tylko Panasonic po czym mam czarny ekran i nie wiem co mam zrobić?

I jeszcze jedno wytłumaczy mi ktoś jak wgrać np Automapę lub TomToma . Oba mam na dysku a nie mam pojęcia jak to zrobić

dworak

Wysłany: 2008-11-26, 17:49   

Piszcie na dworakowski.lukasz@gmail.com
lub gg:6003000, pomogę.

taurus522

Wysłany: 2008-12-06, 07:24   

Benedykt111,

Nie mogę sobie dać z tym odblokowanie radę,pewnie jestem już za stary na takie klocki-gdyby ktoś mieszkał w okolicach Jaworzna i był tak chętny mi odblokować tego panasonica-jest to możliwe?

[ Dodano: 2008-12-12, 15:32 ]
motas napisał/a:
witam wszystkich,mam pytanie,odnosnie strady,a wiec tak,odblokowalem to ustrojstwo tak jak kolega na pocztku przedstawil,niewiem czy dobrze gdyz jestm cienki w te klocki ale,po restarcie pokazal mi sie "windowc CE" tak jak normalny komuter, z tym ze na pulpicie mam dwie ikonki pierwsza to "My Device" taki telefonik i druga to smietnik,probowalem szukac mapy ta ktora mialem ale niemoge jej znalesc,wiec postanowilem zgrac ja z plytki ktora dostalem w zestawie takie cos jak "przywroc mapy" wiec kliknelem na kompie i wyskoczyl mi komunikat "czy chce przniesc mape z karty SD czy z ActiveSync no i oczywiscie kliknalem to drugie i wyskoczyl mi komunikat ze " karta jest zabezpieczona przed zapisem.Usun to zabezpieczenie i ponownie umiesc karte w urzadzeniu.klikni nastepnie" wiec sie pytam o co biega to odblokowalem te karte czy nie.Juz niemam sil i nerwow,prosze pomozcie mi z tym problemem jak go rozwiazac,z gory dziekuje za pomoc

[ Dodano: 2008-12-12, 15:40 ]
witajcie.Może ktoś prześle mi "divixa"Do wgrania na odblokowanego "Panasonica Mój e-mail

"byk53@tlen.pl"Dziękuje i pozdrawiam serdecznie...

piotrekgizio1

Wysłany: 2008-12-23, 20:40   

kemo1981, mógłbyś i mi przesłac ten plik na mela do panasonic

johntailor 

Wysłany: 2009-04-05, 18:24   

Witam
dzisiaj odblokowałem urządenie wszystko pięknie smiga.Mam tylko jedno pytanko czy panasonic strada pociągnie większą kartę niż 2gb,jesli tak to na co muszę zwracać uwagę przy zakupie.Pozdrawiam

marek216 
serwis gps

Wysłany: 2009-04-05, 19:30   

Pociągnie - nie wiem czy SDHC ale zwykłą SD na pewno.

Demotywatory dla elektroników
www.relaks.soft-serwis.eu

johntailor 

Wysłany: 2010-01-03, 22:09   

Witam
mam pewien problemik.Do tej pory navi działa prawie bez zarzutu,używałem na niej automapy i wszytko było ok do czasu wyłączenia urządzenia.Po włączeniu miałem napis panasonic przez kilka sekund a potem tylko czarny ekran.Aby włączyć urządzenie musiałem używać orginalnej karty panasonic z stradą.Teraz pojawił się większy problem,karta została zniszczona i nie mogę odpalic poprawnie urządenia.Widzę tylko napis panasonic i później czarny ekran.Co dziwne jak podłącze navi do kompa to komp widzi wszystkie pliki na navi.Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu problemu.Z góry dziękuje.

[ Dodano: 2010-01-12, 12:19 ]
Witam
poradziłem sobie z problemem,poprostu zgrałem pliki z cd na nową karte i navi odpaliła.Mam nastomiast inny problem nie mogę usunąć pliczku explorer.exe,gdy próbuje go usunąć zarówno z poziomu pc jaki i navi wyskakuje mi komunikat,że plik jest w użyciu i nie można go usunąć.Pomóżcie koledzy jak ugruźć ten problem.pozdrawiam

Odpowiedz do tematu