Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Smolar22 
Smolar

Wysłany: 2009-04-25, 20:14   Sony nav-u 92T - nowy zakup i problem:) POMOCY

Witam wszystkich. Zakupilem dzisiaj sony nav-u 92T . Mam problem i pytanie bo iwele postów jest starych,
1. Czy wie ktoś na dzień dzisiejszy jak odblokować navi ( prośba o opis kroków i potrzebnych plików + skąd mozna pobrać )
2. Czy ktos odpalił jakiś odtarzacz filmów ?
3 . Czy ktos wie na dzien dzisiejszy jak majac ffabryczna bez przeróbek navi wgrać automapę . ?
4. Ponadto potrzebuje wiedziec jak najprosciej wgrac fotoradary ( dodam ze nie mam płyty od 93 i nie mam jak zdobyc . Chyba ze ktos ma w sieci te dane ? )
Chciałbym prosic jak ktos ostatnio to robił i wie jak o wskazowki i pomóc.
Pozdrawiam i z góry dzieki

marek216 
serwis gps

Wysłany: 2009-04-25, 20:42   

ad1. wszystko masz na forum
ad2. tak - j/w
ad3. nie ma takiej opcji
ad4. mapę się kupuje choć twoja to pewnie najnowsza z sony

Demotywatory dla elektroników
www.relaks.soft-serwis.eu

Smolar22 
Smolar

Wysłany: 2009-04-25, 21:25   

marek216 napisał/a:
ad1. wszystko masz na forum
ad2. tak - j/w
ad3. nie ma takiej opcji
ad4. mapę się kupuje choć twoja to pewnie najnowsza z sony

dzieki ale to co jest na forum to setki postum nie mówiące wiele.
Ponadto wiele jest starych i nie potwierdzonych.
Jesli ktos ma wiedze to super aby bylo w 1 mailu ponadto na czasie a nie jak teraz.
odnosnie 3 pytania napisałas ze nie ma opcji a wiele osób pisało że im sie udało , lecz nie opisało dokładnie jak. Oczywiscie moge odblokowac gpsa ( chodzi o to aby opisac od poczatu czyli od mokentu rozpakowania z pudelka czyli fabrycznego.
Prosze o pomoc i z góry sorry wiem ze było ale jak bedzie w 1 miejscu to bedzie super tymbardziej ze ja wielu faktów nie znalazłem i dla tych 4 rzeczy nie mam odpowiedzi.
Jak ktos ma to niech wysle linka lub odpopwiedz

Smolar22 
Smolar

Wysłany: 2009-04-26, 19:48   

roniuska napisał/a:
Są jeszcze inne fora,trochę inwencji,poszperać i się znajdzie.Wszystko w życiu będziesz chciał mieć podstawione pod nos?

heh ale ostra jestres :)

Po prostu licze ze sa życzliwi ludzie którzy mogą pomoc :) nie tracąc kilku dni na szperaniu i krązeniu wkoło :)
Pozdro

marek216 
serwis gps

Wysłany: 2009-04-27, 05:15   

Ludzie są życzliwi, ale poparcia dla lenistwa nie ma !

Demotywatory dla elektroników
www.relaks.soft-serwis.eu

Pablo.ndm 

Wysłany: 2009-12-09, 13:52   Re: Sony nav-u 92T - nowy zakup i problem:) POMOCY

Witam,
Udało ci się odblokować nav 92T,,, mi się udało lecz po jakimś szacie wywaliło mi pliki lub sam przez pomyłkę skasowałem...pewnie to drugie... jesli posiadasz jeszcze nav potrzebował bym od ciebie abyś udostepnił mi pliki które są w urzadzeniu..... prośba

roniuska 
roniuska

Wysłany: 2009-12-10, 08:56   Re: Sony nav-u 92T - nowy zakup i problem:) POMOCY

Pablo.ndm napisał/a:
Witam,
Udało ci się odblokować nav 92T,,, mi się udało lecz po jakimś szacie wywaliło mi pliki lub sam przez pomyłkę skasowałem...pewnie to drugie... jesli posiadasz jeszcze nav potrzebował bym od ciebie abyś udostepnił mi pliki które są w urzadzeniu..... prośba

Wysłałem Ci maila.

sztab antypiracki 

Wysłany: 2009-12-10, 09:15   

Sztab antypiracki informuje, że paserstwo programów komputerowych – zarówno umyślne, jak i nieumyślne – może także podlegać odpowiedzialności karnej przewidzianej w Kodeksie karnym, tj. karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat 2 lub – w wypadku paserstwa nieumyślnego – karze grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2, jakkolwiek w wypadku znacznej wartości rzeczy paserstwo nieumyślne zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Podstawa prawna: art. 291 i 292 w związku z art. 293 Kodeksu karnego

Ponadto osoba, która usuwa lub obchodzi techniczne zabezpieczenia przed dostępem, zwielokrotnianiem lub rozpowszechnianiem utworu (w tym: muzyka, film, program komputerowy, gra komputerowa) w celu bezprawnego korzystania z utworu musi się liczyć z odpowiedzialnością cywilną przewidzianą w art. 79 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, tj. obowiązkiem zapłaty potrójnej wysokości stosownego wynagrodzenia (opłaty licencyjnej) – jeśli naruszenie ma charakter zawiniony – lub podwójnej wysokości, jeśli jest niezawinione a także wydania uzyskanych korzyści.

Podstawa prawna: art. 79 ust. 1 w zw. z art. 79 ust. 6 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Odpowiedz do tematu