Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Bayo84

Wysłany: 2009-03-02, 11:49   Acer e300

Witam!!!
Mam nastepujacy problem:
Posiadam nawigacje Acer e300 z odblokowanym Windowsem CE 5.0 oraz wgrana automapa z 2008 roku. Wszytsko dziala poprawnie.
Problemy pojawiaja sie, gdy nawigacja sie rozladuje lub wyciagne karte pamieci. System sie resetuje i powraca do pierwotnego systemu operacyjnego nawigacji. Aby moc znow uzywac Windowsa CE 5.0 , a co za tym idzie Automapy znow musze wszystko wgrywac od nowa. Czy jest jakies rozwiaznie tego problemu? Ponadto zdaza sie, ze nawigacja sie zawiesza...i zeby cokolwiek zdzialac trzeba ja resetowac...no i wgrywac wszystko od nowa...
Dziekuje za wszselkie rady.

barcioo 

Wysłany: 2009-03-23, 12:18   

Witam,
mam dokładnie ten sam problem, po rozładowaniu system wraca do ustawień fabrycznych.

Mam nadzieje ktoś już obszedł ten problem i jest skuteczny sposób na odblokowanie Acerka.

Pozdrawiam

Gambit 
Acer E310 User

Wysłany: 2009-03-25, 09:04   

Wgrac hiszpanska paczke na karte i nigdy wiecej nie miec problemu.

grzesio99

Wysłany: 2009-04-14, 21:09   

Podpinam się pod temacik - jak wgrac Automapę aby była widoczna w oryginalnym sofcie - czasem jak się rozładuje bateria to wraca mi do oryginalnego menu - i klikam tam na nawigacje i NIC - może da się tak ustawic aby tam działało - taka wersja by mi wystarczyła
Pozmoże ktoś??
Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu