Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Cancer 

Wysłany: 2008-06-23, 08:52   Medion 4110, ile pamięci

Ściągnąłem z oficjalnej strony Mediona programik do instalowanie POI (adres podany w instrukcji obsługi). Programik się uruchamia. Gdy chcę skopiować plik POI do Mediona, wyświetla mi się informacja w okienku rozwijanym o proponowanym miejscu instalowania pliku. Są 3 możliwości:
Pamięć
Pamięć wewnętrzna
Pamięć zewnętrzna
Jak próbuję wybrać Pamięć zewnętrzną, to pisze, że jest niedostępna. Pamięć wewnętrzna jest dostępna, ale informuje mnie, że potrzeba ca 800K pamięci a dostępnej jest ca 700K. Powywalałem więc z pamięci wewnętrznej pliki komunikatów głosowych innych nacji i zostawiłem sobie tylko PL. DE, GB. A było ich tam sporo, no i pliki kilkumegowe. Wróciłem do mojego programiku i o dziwo, to samo. Za mało pamięci. Co jest grane ?
Program GoPal asistant pokazuje mi , że mam jeszcze 40MB wolnej pamięci wewnętrznej i 140 MB wolnej pamięci zewnętrznej. Nie wiem też, dlaczego ten programik pokazuje mi 3 rodzaje pamięci.
W drugim przypadku, po uruchomieniu innego programu z instrukcji, wpisaniu kodu otwiera się łączność z internetem i na Medionie mam do wyboru całe zatrzęsienie punktów POI z całej Europy. Ale wybranie choć jednego z nich, nie powoduje zapisanie żadnego pliku w urządzeniu. Podejrzewam, że na skutek "braku pamięci". Operacja zapisania POI kończy się sukcesem, ale efektu nie widać. Zapisanie opcji ostrzegania przed radarami, niestety, wymaga dodatkowego kodu, którego już nie mam i w to się nie bawiłem.
Czy może ktoś wyjaśni, co jest z tą pamięcią ?
Medion GoPal 4110, Win CE 5 Core, Navigator 4

Odpowiedz do tematu