Reklama FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Rejestracja Zaloguj  
Forum GPS24 :: Nawigacja GPS :: Monitorowanie Pojazdów Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Macc20

Wysłany: 2008-01-24, 13:33   GP mapa Pytanie!! do muvi 200

Witam!!

Chciałbym kupić najnowszą mapę poslki do urządzenia Muvi 200 (gpmapę)

Moje pytanie brzi następująca Mam kilka urządzeń tego rodzaju a konkretnie 4. Czy jesli kupie jedną sztukę tej mapy i skopujej na puste karty SD to czy uda mi się tak zrobiż że będzie działa na wszystkich trzech urządzeniach skopiowana na cztery oddzielne karty SD??

Pozdro!!

RAV 

Wysłany: 2008-01-24, 14:39   

Nie. Jedna mapa - jedna licencja - jeden GPS.

RAV (blogN.pl)

Macc20

Wysłany: 2008-02-08, 08:42   

Mam jeszcze jedno pytanie kupiłem gpmapa 2007.3 i mi działa wszytko ok

Mam małę pytanie jak przeglądam mapę to widać foto radary ale w momencie gdy przechodzę w tryb jazdy 3D to już nie pkazuje fotoradarów, Jak można zrobić aby pokazywało i informowało głosem o fotoradarach

mam użądzenie muvi 200

rumi 
rumi

Wysłany: 2008-02-08, 12:40   

Fotoradary naniesione na GPMapę w wersji pierwotnej, są tylko informacją o punkcie w trakcie przeglądania mapy, także podczas jazdy ani ich nie widać ani nie słychać. W celu głosowego informowania o fotoradarach, najlepiej pobrać bazę takich punktów chociażby ze strony:
http://ump.waw.pl/ a następnie za pomocą programu POILoader dostępnego na www.garmin.pl wrzucic punkty na urządzenie.

Macc20

Wysłany: 2008-02-11, 22:43   

Dzięki wielkie tak zrobiłem wszystko działa oprócz tego że zbliżając się do miejsca oznaczonego na mapie wyskakuje jedynie czerwony alert o fotoradarze nie mogę ustawić pliku mp3 który by mówił o występującym niebezpieczeństwie Czy moje urządzenie nuvi 200 ma taka możliwość??

RAV 

Wysłany: 2008-02-12, 00:08   

Nuvi 200 nie odtwarza plików MP3, więc i nie odtworzy komunikatów w takich plikach. Była jedna wersja POI Loadera (2.40 Beta), która przyjmowała komunikaty w plikach WAV, ale w nowszych wersjach, nie wiedzieć czemu, zrezygnowano z tego.

Poczytaj: http://gpsmaniak.com/new/....htm#techniczne

RAV (blogN.pl)

Odpowiedz do tematu